Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tapasztalatitok vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatitok vannak Cypromix nevű gyógyszerrel kapcosolatban?

Figyelt kérdés
Nemsokára elkezdem szedni a cypromixet és arra lennék kiváncsi milyen tapasztalataitok vannak. 1 hónap után nyujt 100% biztonságot igaz?
2011. jún. 24. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Ugyanolyan hormonbomba, mint a diane. Csak olyan lányoknak szabadna szednie, akiknek nagyon komoly hormonproblémái vannak. Mivel ez egy ilyen típusú gyógyszer nem szabadna 6 hónapnál tovább szedni. Amúgy csak a mellékhatása a fogamzásgátlás.

Milyen hormongondod van, hogy ezt kellett felírni neked?

2011. jún. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én már lassan egy éve szeredem ezt a gyógyszert. Szeretem, nincs vele bajom, nem híztam, szinte alig vérzek menstruáció alatt. Én már két hét után szexeltem a barátommal és nem lettem terhes. Meg hát elég szétszórt vagyok, néha elfelejtem bevenni vagy ilyesmi de elég erős gyógyszer, nekem még nem lett gáz belőle sose. Első pár hónapban görcsöltem meg néha vérezgettem csak úgy de azt hiszem ez normális. Meg a párom szerint "dilis" voltam de nem tudom hogy az azért volt-e, akkoriban amúgy is mélyponton volt a kapcsolatunk. Összességében eleinte lehetnek zavaró mellékhatások, de szerintem jó gyógyszer, meg vagyok vele elégedve. Ja és nagyon olcsó.
2011. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2.: Persze, hogy olcsó.... mivel nem fogamzásgátló alapvetően, van rá tB támogatás.


Amúgy a te nődokid se teljesen normális, hogy egy évig folyamatosan ezt írta neked eddig. De gondolom soha az életben nem akarsz gyereket, azért szeded ilyen lelkesen és nyugodtan ezt a xart :)

2011. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincsenek hormonproblémáim csupán fogamzásgátlás szempontjából irták fel illetve a bőrőmre is jó. remélem nem fogok tőle nagyon meghízni. köszi :)
2011. jún. 24. 12:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha csak fogamzásgátlásra kell, és nincs hormonproblémád, akkor menj vissza és írass fel másik tablettát mindenképp.
2011. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!