Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nyugtassatok meg, hogy nekem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyugtassatok meg, hogy nekem van igazam, kerlek?!

Figyelt kérdés

En egy 16 eves lany vagyok, egy eve elek szexualis eletet, de meg mielott elvesztettem volna a szuzessegemet, megprobaltam mindent megtudni a vedekezesrol. Ma beszelgettem egy 23 eves ferfi ismerosommel , aki kinevetett, mivel nekem nincs igazam es elmondasa szerint o tudja jol, mert neki volt baratnoje nogyogyasznak keszul, es neki el lett magyaraznva. Allitasa szerint fogamzasgatlon kivul mas gyogyszer nincs, es hiaba allitom neki,hogy de van az esemeny utani tabletta, o megvan rola gyozodve, hogy olyan nincs, hogy a fogamzasgatlo tablettat az egyutlet elott kell bevenni es, hogy en tul tapasztalatlan vagyok ehez.

Viszont en ugy tudom, hogy van a:

- Fogamzasgatlo tabletta: amit rendszeressegel kell bevenni minden egyes nap, hormonalapu es a legbiztosabb fogamzasgatlo modszer

-Esemeny utana tabletta: amit veszhelyzet eseten kell alkalmazni, a vedekezes nelkuli eggyutlet utani 72 ora alatt, ami oriasi hormonbomba, sokkal nagyobb hormontartalmu mint a fogamzasgatlo tablettae, ezert legrosszabb esetben is csak 1 honapban egyszer szabad alkalmazni, nem egy folytonosan hasznalhato fogamzasgatlo modszer

En igy tudom, kerlek javitsatok ki ha nincs igazam, engem nagyon elgondolkodtatott ez a csokonyosseg a ferfi reszerol, mert en eddig 100%-osan biztos voltam benne, hogy igy van, alkalmaztam is egyiket, igy szeretnem ha megnyugtatnatok, hogy csak a pasi volt kisse korlatolt es tapasztalatlan.

Elore koszonom a valaszaitokat!


2011. jún. 25. 16:30
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, így van. Létezik esemény utáni. :)
2011. jún. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te tudod jól!!!
2011. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ő a tudatlan, mert valóban van esemény utáni tabletta is.
2011. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
menjél te nőgyógyásznak... annak készül és ennyit nem tud? :D Nyugodj meg neked van igazad.
2011. jún. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

20 éve volt olyan barátnőm, aki nővérnek tanult, szerinte csak akkor eshet teherbe, amikor akar, nem kell védekezni.

Igen sötétek tudnak lenni az eü-sök is.

43/F

2011. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lényeg lemaradt, neked van igazad.

Az én fiatalságom idején Postinor /akkor az volt az esemény utáni/ nélkül nem mentünk bulizni.

2011. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Van esemeny utanni is de en nem hagyatkoznek ra. Sajnos van h nem hat de a baba szinte biztos beteg lesz tole.

Van meg tapasz is meg szuri is amit haromhavonta adnak. De a tapaszrol jokat hallottam meg nem kell azon filozni:ma bevettem? ot van a karodon, bar ez nyaron talan gaz.

2011. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!