Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor a fogamzásgátló a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor a fogamzásgátló a jó vagy rossz oldalon áll? Miért fél tőle mindenki annyira?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Ha használnád a keresőt, egyszerűbb lenne. Kismillió kérdés és válasz van már erről.
2011. jún. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Look térj át a sötét oldalra :D Én úgy gondolkodok... hogy jó is meg rossz oldalt is :)
2011. jún. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy jó vagy rossz oldal. A fogamzásgátló beleavatkozik a természetes hormonháztartásodba, ezért nem lehetsz ugye terhes tőle. Mellékhatásai vannak, amik valakinél minimális, alakinél viszont igen nagy eséllyel jönnek elő. Ezek igen súlyos mellékhatások, a trombózistól a meddőségig. Akinél nagy eséllyel jöhetnek elő - pl. én -, annak eszébe sem jut ilyet szedni. Akinek kicsi az esély a mellékhatásokra, annak nyilván nincs gondja vele.
2011. jún. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

rossz: megzavarja a hormonháztartásodat, erősen csökkenti a libidót, hízhatsz tőle.

jó: nem leszel terhes és beállítja a vérzést.

mérlegelni kell mindig az egyéni kockázatokat és a neked megfelelő tablettát kell felíratni, nem mindegyik jön be mindenkinek.

2011. jún. 27. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vannak mellék hatásai, de egy kockázatot talán megér. Egy pár betegség kialakulását csökkenti vagy nem tudom mit csinál vele, de van olyan aminek kialakulását elősegíti. Rendszeres lesz tőle a menzesz, és kevésbé zsírosodik a bőr. Az utóbbi azért jó, mert nem lesznek pattanások és a haj is lassabban zsírosodik majd. Szerintem ezek jók. A rosszakról keveset tudok. Annyit még, hogy valaki hízik tőle, valaki fogy. Ennyi, amit én tudok, de biztos találsz még róla infót.
2011. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Praktikus és kényelmes, amíg az ember nem akar gyereket! Ha jó gyógyszert szedsz, nincs vele gondod.

Viszont amikor már gyermeket akarsz, szembe kell nézni azzal, hogy az évekig szedett fogamzásgátló felboríthatja a hormonháztartásodat és sok gonddal kell szembenézned - ez saját tapasztalat, de nem általános.

2011. jún. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem oldalakban gondolkodok. Én önmagamban gondolkodok. És én nem félek tőle. Egyszerűen azért nem iratom fel, mert most is napra pontosan megjön, és az én hormonháztartásomat ne zavarja össze! Egyébként hízni is lehet tőle, én meg arra hajlamos vagyok, nameg még egy csomó mellékhatésa is lehet... És a szaglásomat is megzavarná, én pedig ezt nem akarom. Szóval nekem rossz, de ha valaki ezt a védekezési módszert használja, én nem próbálom meg lebeszélni róla.
2011. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én csak négy évig szedtem és simán teherbe estem után 3 hónapon belül, ez nem általános, hogy gondot okoz, ha abbahagyod.
2011. jún. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!