Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Honnan lehet tudni ha terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha terhes valaki? Mik az első jelei az első pár napban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 11:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Az első pár napban, de még az első pár héten sincs különösebb jele. 4. héten amit észreveszel a menstruáció elmaradása. Ha bizonytalan volt a védekezés, menj, írass inkább esemény utánit!
2011. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy öt és egy néggyermekes Anyuka mondta, hogy pár nappal vagy egy héttel a dolog után kezdte rosszul érezni magát. Azt mondták, hogy egy nő megérzi ezt. De ez sem mindenkinél van így, mert pl a párom Anyukája semmit nem vett észre, szinte semmit csak, hogy késik. Ahány nő annyiféle terhesség szerintem.
2011. jún. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elöször a menstruáció elmaradása következik.Utána kb 1 hónap múlva jön a hányinger,gyomorsav túltengés és nagyon iritálni fognak a szagok,estleg ami eddig ízlett az ezután nem fog..Az első pár napban semmi jele nincs a terhességnek.
2011. jún. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vikotrot ***** válasza:
84%

Nekem a biológia tanárom mondta:

"A terhesség egyetlen, és biztos tünete a szülés!"

2011. jún. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Én kb. másfél-két héttel azelőtt, hogy meg kellett volna jönnie egyik napról a másikra rosszul lettem a tejtől (meg amúgy sok mástól is, de a tej volt a legszembetűnőbb, mert előtte nagyon szerettem), illetve enyhe szúrást éreztem a petefészkem tájékán.
2011. jún. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%

Az első jele az, hogy egy pénisz kerül beléd. Ha garantáltad beléd élvezett, akkor már kezdhetsz gyanakodni, hogy terhes vagy.


Ülj egy kád forróvízbe és kezdj el pálinkát vedelni! Ha fájdalmas görcsök közepette vért kezdesz el kinyomni magadból, akkor az biztos jele annak, hogy terhes vagy. (Azaz csak voltál... )

2011. jún. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem úgy volt, hogy aznap amikor meg kellett volna jönnie csak egy kis barna folyás volt. Ebből már sejtettem hogy valami nem oké. Vártam még kb. egy hetet a tesztel, de mikor azt megcsináltam és megtudtam, hogy terhes vagyok, szinte egyik percről a másikra rámtört egy olyan éhség, hogy ha nem kaptam enni hánytam, rosszul voltam. Onnantól kezdve a rosszullét is megjelent, egész napig tartott, és csak szó szerint egész napos folyamatos evéssel tudtam úgy kordában tartani, hogy a napi tevékenységemet tudjam folytatni. Na meg ha feküdtem mozdulatlanul akkor sem volt gond.. Aztán a mellbimbóm is borzalmasan fájt de csak addig amíg elértem a késett vérzés napját, aztán megszünt. de az igaz, hogy minden terhesség más, és hogy ezt csak az nem érzi meg az nem veszi észre aki nem akarja.
2011. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kései Sirató ***** válasza:
Én már a menses elmaradása előtt olyan fájdalmat éreztem a mellemben, mint még soha. Anyunak panaszkodtam, és rögtön azt mondta, terhes vagyok.
2011. júl. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!