Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha abbahagyom a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha abbahagyom a fogamzásgátló tabletta szedését (beveszem az összeset a levélről, elfogyott és többé nem kezdem el), akkor milyen tünetekre számíthatok?

Figyelt kérdés
Pl.pecsételő vérzés egy hónapig vagy valami ilyesmi...Azért kell abbahagynom,mert elég kellemetlen és veszélyes mellékhatások jelentkezneknálam.(Két és fél éve szedem,Lindynette20)Előtte a mensessel semmi különösebb bajom nem volt,csak picit több volt a mennyisége és a lefolyási ideje,mint így,tabiszedés alatt.A másik kérdést még csak azért is beszorítom ide:Az a Pharmatex kúp.ill.krém mennyiben változtatja meg a hüvely tulajdonságait?Nem kellemetlen használni?Az előző kérdésekben olvastam,hogy két óráig a szeretkezés után nem szabad fürdeni,ha ilyennel védekezünk.Ez mennyire teher?Lehet,hogy hülye kérdés,de pisilni utána el lehet menni azért két órán belül?:SValaki olyat is írt,hogy óvszerrel együtt használja.Ez azért van mert 100%-ra akar menni?Vagy a két módszer megfelelően használva külön-külön is lehet tökéletes?Már 4.éve vagyunk együtt a párommal,és mivel én abba szeretném hagyni a tablettát,pont azért,mert jól bekavart a szervezetemnek,ezért érdeklődnék pl.a hüvelykúp iránt,mert azt nem ismerem.Szeretnék minél kevesebb kémiai "behatást" a szervezetemnek,ill.kímélni szeretném a májamat ezután.
2009. márc. 26. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Nemhiába van időszakokra osztva a szedése..

Beveszed az összeset szétmegy vmeik szerved.

HA már annyira kellett az a tabi neked akk szedd rendesen végig. kibírod már.

2009. márc. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarod szedni, mert rossz mellékhatásokat vettél észre magadon, akkor ne szedd. Senki nem erőszakolja rád a saját szervezeted ellen (mellékhatások). A Pharmatex kúp helyesen használva önmagában is véd, a hüvely kémiáját nem változtatja meg, olyan mint mikor víz megy bele, vagy egy kis tusfürdő. Berakod, 10 perc alatt felolvad, utána szeretkeztek, és ha vége, 2 óráig nem fürdesz (se előtte), legalábbis arra vigyázz, hogy ne menjen a hüvelyesbe semmiféle anyag vízen kívül. Szóval CSAK külső mosakodás megengedett. Aki óvszert használ mellé, igen, az biztosra akar menni. Pisilni természetesen mehetsz, ez nagyon buta kérdés volt, a pisi nem a hüvelyeden jön ki, szóval semmilyen hatással nincs rá. Én hüvelytampont használok, az sokkal drágább, mint a kúp, szóval csak rendszertelen szexuális élet mellé éri meg, de az a legbiztonságosabb és legkényelmesebb a Ph. termékek közül (6db-os 5000Ft körül van).
2009. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jol teszed h abbahagyod a fog.gatlot!

a pharmatexet hasznalhatod ovszer melle kiegeszitonek ha netalan elszakadna az ovszer. habar kicsi az eselye, szoval szerintem az ovszer mar onmagaban is elegendo. (na meg a 2 egyutt draga is,foleg ha gyakran szeretkeztek nem fogjatok birni anyagilag)

a pharmatexet szerintem leginkabb kulon eri meg, de csakis megszakitassal.

szerintem ovszer az ovluacio koruli napokra.phramatex+megszakitas a tobbire.

hany eves vagy? mekkora gond 1 veletlen terhesseg? mert ha nagyon nagy, akkor viszont ne orosz ruletezzetek, inkabb csak ovszer (es melle a kup-esetleg)

2009. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem semmilyen mellekhatas nem volt. par honap alatt visszaallt minden olyanra mint amilyen elotte volt.
2009. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!Valamit félreértettél!:STermészetesen nem az összeset veszem be egyszerre,hanem az előírt rend szerint az összeset,szépen sorban,egyesével,a hátramaradt napok szerint.

A többieknek:21 éves vagyok,és bizony még elég nagy gond lenne egy babóca,mert egyetemre járok,szakmát kell szereznem.Szóval azt mondjátok a jó öreg óvszer a legjobb?Mert a válaszok többségéből ez tűnik ki.

Még azt szeretném kérdezni,hogy miért kéne a Pharmatex-szel megszakítva közösülni,ha más szerint meg véd,csak nem szabad 2 óráig utána fürdeni egyéb vegyi anyagokkal?Akkor most jó vagy nem jó?

2009. márc. 27. 09:15
 6/6 anonim ***** válasza:
sztem nuvaringet irass az orvossal. hüvelygyűrű a pharmatex semmire sem jo ismerősöm terhes lett mellette
2009. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!