Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan számoljam ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan számoljam ki?

Figyelt kérdés
A mielőtt megjött a menszeszem, 1 héttel előtte, ha történt olyan amitől terhes lehetek, akkor az 1 héttel az aktus utáni menszesz marad el, vagy a következő? köszi a kérdést, és nem voltam felelőtlen :)
2011. jún. 30. 21:53
 1/8 anonim ***** válasza:
elvileg az ami most van de több olyan eset is volt hogy normálisan megjött valakinek de terhes volt...
2011. jún. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A következő valószínűbb....
2011. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de amúgy sztem esélytelen hogy az lennék, mert a barátomat orálisan izgattam, nem ment el, és utána csókolóztunk, majd ő is izgatott orálisan, szóval behelyezés sem volt, és én csak kézzel segítettem rá neki. igazából csak pettingeltünk.
2011. jún. 30. 22:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Van akinek megjön a terhesség alatt is, de alapból az lenne a normális, ha a megtermékenyülés után már az első menszesz se jönne meg, mert addigra beágyazódik a magzat. Egyébként nem lesz gond.
2011. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen! de valahogy mondom, esélytelennek tartom, hiszen előváladék sem volt, + ennyire közvetetten nem lehet valaki terhes :D
2011. jún. 30. 22:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor miért kérdezed?
2011. júl. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na...ha 28 napos szabvány ciklusod van, akkor elviekben alap esetben a 14. napon van peteérésed. A peteérés után nagy átlagban 14 nap, amikor megjön a mensi (azért írtam, hogy nagy átlagban mert ez lehet 12, de 16 nap is, egyénenként változó). Ha a te számított mensid előtt egy héttel voltál a fiúval, az a 21. nap volt mondjuk. Ha ekkor teherbeestél, az azt jelenti, hogy egy héttel később volt peteérésed, tehát az egy héttel későbbhöz számítva kellene megjönnie. Tehát ha mondjuk akkor volt peteérésed pont, amikor a dolog történt:

1. ha teherbeestél, már nem jön meg.

2. ha nem estél teherbe, akkor 1 héttel később jön meg (tehát a 35. nap körül...)


Nem tudom érthetően írtam-e le.

2011. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, de szerinted van rá esély egyáltalán?
2011. júl. 2. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!