Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátló szedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátló szedése mellett mennyi idő alatt csökkent a vérzésetek időtartama és/vagy mennyisége?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez egyénenként változó, csak kíváncsi lennék, hogy körülbelül mire számíthatok.
2011. júl. 4. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
én egy éve szedem és nekem inkább több lett, min. 2 óránként kell a legnagyobb tampont cserélnem 30N
2011. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Remélem nekem legalább az ideje lecsökken egy kicsit (ezért kezdtem el fogamzásgátlót szedni), mert ha így megy tovább a helyi drogéria rezsijét én fogom kifizetni... :(
2011. júl. 4. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ezt szedem. Mikor elkezdtem szedni akkor az a menzeszem erősebb lett és vagy 10 napig meg is volt. Utána az első gyógyszermentes héten a 3-4 napon meg is jött és sokkal kevesebb volt a mennyisége (nekem iszonyú sok volt :S), a görcsök is többé kevésbé elmúltak pedig régebben görcsoldót is kellett szednem mert konkrétan felállni alig bírtam annyira rosszul voltam. Ja és még annyi, hogy csak 4 napig tartott (régebben ált. 6-7 napos volt) és lényegesen kevesebb volt a mennyiség. Szóval az erősebb napokon is kibírom 3-4 tamponnal. Az első hónap alatt volt néha kisebb barnás pecsételés, de ezt tisztasági betéttel meg lehet oldani.

Csak az első hónapot kell kibírni :)

2011. júl. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Már 4 hónapja szedem és talán, mintha javult volna a helyzet. Eddig 12-13 napos volt a vérzésem, most 10-12 naposra csökkent, csak valahogy rohamosabb változást vártam. A terhességem előtt Yadinet szedtem, az gyönyörűen beállította 8 naposra már a második hónapban, de most, hogy elkezdtem újból szedni, rosszul voltam tőle, ezért a doki ezt írta fel (a hatóanyaga ugyanaz csak kisebb mennyiségben).

2011. júl. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!