Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Sensonette 20 fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sensonette 20 fogamzásgátlót szedek egy ideje. Nem igazán kívánom a szexet. Ez lehet a tabletta mellékhatása? Vagy van olyan hogy valakinek nincs rá igénye, csak max heti egyszer?

Figyelt kérdés
Ha mondom dokinak, melyik fajtát írja szerintetek? Melyik a legvalószínűbb? Esetleg van olyan fogamzásgátló ami picit emel is a libidón? Tudom hogy ez így hülyén hangzik, de valaki tapasztalt libidóváltozást tablettától pozitív irányba? Köszi a válaszokat előre is! A barátomat (és engem is zavar), hogy sokszor nekem tényleg szinte semmi kedvem hozzá. Egyébként 2 éve vagyunk együtt vele. 23 L
2011. júl. 5. 13:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én régebben a yadine nevűt szedtem és nem hogy heti egyszer de szinte havi egyszer kívántam...beszéltem a dokival és felírt egy yasminelle nevű gyógyszert azóta minden rendben:)
2011. júl. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, hogy kinek mi a jó :) én Yadine-t szedek, és ugyanúgy kb egész nap tudnék szeretkezni, ha együtt vagyunk otthon/itthon a párommal.
2011. júl. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igazából lehet nem is a gyógyszer okozza. Az is lehet hogy más gyógyszertől se változna semmi. Bár azért jó lenne...
2011. júl. 5. 14:03
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk a gyógyszerváltás előtt lehet megéri kipróbálni akkor, hogy fel tudjátok e dobni a szexet annyira, hogy te is kívánd többször :) Én is két éve vagyok barátommal. 14:02-es válaszoló voltam.
2011. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én Tri-Regolt szedek, de csökkentette a szex iránti vágyamat. Ellenben azért rá hangolódok a páromra és mindig is élvezem az együtt léteket.
2011. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És szerintetek van olyan fogamzásgátló, ami még akkor is segítene ha alapjáraton nekem nincs rá akkora igényem? Mert ugye ezek mégis hormonok, hátha valamelyiknek van ilyenen pozitív hatása. :)
2011. júl. 5. 14:10
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom sajnos.
2011. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zzé válasza:
Az összes fogamzásgátlónak oly rettentő természetellenes hatása van a szervezetre, hogy sokkal több kárt okoz/hat, mint amennyi hasznot hoz. Hajhullástól kezdve az elhízáson át a közérzetbeli és egyéb maradandó problémákig. Teljesen tönkre is teheti a hormonháztartásod, sőt, még meddőséget is okozhat. A Yadin ráadásul külföldön már tiltott szer a kártékony hatásai miatt. Pár év múlva azon kapod magad, hogy teljesen tönkre tette a fogamzásgátló a szervezeted. Próbáld ki a Pharmatex termékek valamelyikét, amely lehet krém, kúp, vagy tabletta és nem kerül be a véráramba. Ha betartod a használati utasítást, teljes biztonsággal működik, és nem roncsolja szét a szervezeted, mint a gyógyszer, ráadásul a dokit sem kell örökösen látogatni, mivel recept nélkül kapható.
2011. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egy időre abbahagytam a gyógyszert és használtam a Pharmatexet, de az az igazság, hogy nem igazán bízom benne. Nem volt gond, de csak megszakítással használtuk... Most gyógyszert szeretnék váltani, elméletileg az alacsony hormontartalmúakat hosszú időn keresztül lehet alkalmazni, mindenféle mellékhatás nélkül. Vagy nem? Akkor magas hormontartalmút semmiképp nem ajánlotok? Azoknak több a mellékhatása is, gondolom. Nálam Sensonette-el nem volt gond, nem híztam, nem hullott a hajam, semmi. Viszont a szexet nem igazán kívánom, de lehet ez se ettől van. Valami tanács esetleg?
2011. júl. 7. 14:50
 10/12 Zzé válasza:
Hmm... Abban az esetben, ha gyógyszer, akkor olyan nem létezik, hogy nincs semmiféle hatása a szervezetre, hiszen valamiféle hatóanyagot visz be. Ha már pedig hatóanyag, akkor annak meg mindenféle hatása is van. A Pharmatextől meg felesleges félni 5 éven át napi sok alkalommal tesztelve folyamatoson :)))) A fogamzásgátlás meg amúgy is természetellenes. Sokkal nagyobb hatása lehet a terhességre és ezzel együtt az egész életedre a mentális hozzáállásod és a gondolkodásod.
2011. júl. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!