Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a probléma? Múlthét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Múlthét pénteken kezdtem el a fogamzásgátló szedését (yadine tabletta) a mentsruációm első napján. A 8.9 napon reggel nyomvérzéek vannak a bugyimon.

Figyelt kérdés
Mi lehet a baj? Mindig pontosan szeden pont 9kor. Védekezni szerdátol nem védekezünk mert az orvos azt mondta megvéd a nemkivánt terhességtől. De nem tudom mitől leheet.
2009. márc. 29. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, az első levél szedése alatt bármilyen tünet előfordulhat, közte a pecsételő vérzések is, szerintem ne aggódj! Ha az első levél beszedése után is vannak tünetek, akkor kérdezd meg a dokidat, lehet másik tabit kell majd felírni.
2009. márc. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

ez az úgynevezett pecsételő vérzés...

Mivel most szeded a szervezetednek hozzá kell szokni ez az első 3 hónapban fenn áll hogy, így pecsételsz.

De el kell múlni a 3 hónap végére különben nem jó a gyógyszer.

2009. márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez az első 3 hónapban teljesen normális! Nem kell aggódnod, még szokja a szervezeted!
2009. márc. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató? Le van írva, hogy normális...

Bátor vagy, hogy 6 nap után már nem védekeztetek gumival...

2009. márc. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves előző! A betegtájékoztatóban az is le van írva, hogy ha a mensije első napján kezdi a szedést, azonnal védve van a terhességgel szemben! Nem hiába írják le! Nézz utána, mielőtt hülyeséget írsz!

[link]

2009. márc. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok. Én gyógyszert váltottam, szintén Yadine-ra, most fogyott el 2 napja az 1. levél és a 12. szem óta pecsételgetek. Rohadt idegesítő, főleg hogy így az együttlétek sem 100%osak, de bízom benne hogy el fog múlni!!!
2009. márc. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

nekem is lenne kérdésem a pecsételő vérzéssel kapcsolatban, vagyis a pontos kérdés az lenne, hogy amíg ez a kis vérzés előfordul, jelentkezhet kisebb fájdalom közösüléskor? vagy ez teljesen más probléma?

én is a menzeszem első napján kezdtem el szedni a tablettát, most tartok a 11. napnál, és kb ugyanúgy, mint ahogy az egyik előbbi hozzászólónak, jelentkezett ez a vérzés. tegnap előtt voltam együtt először a barátommal a szedés kezdete óta, igaz használtunk óvszert, mert még nem olvastam az itteni okosságokat:), és úgy éreztem, mintha a gumi anyagát nem szeretné a belsőm, mintha csípné stb és nem volt élvezetes így az együttlét :S

okozhat gyulladást a tabletta mellékhatásként ott, mert erre nem emlékszem a leírásból?

2009. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
mármint gyulladást a hüvelyben
2009. aug. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az előző válaszoló kérdésére én is kiváncsi vagyok. Ugyanez van velem is, de próbáltam figyelembe sem venni.

Nem lehet, hogy a vágy csökkent? Neked nincsenek alhasi fájdalmaid?

2011. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!