Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Folyamatos hangulatingadozás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos hangulatingadozás mennyire megszokott fogamzásgátló tabletta szedésénél? 3 napja szedem.

Figyelt kérdés

Mintha teljesen megbolondultam volna, minden átmenet nélkül olyan rossz kedvem lesz, hogy elsírom magam, teljesen világvége hangulatom van, aztán a másik pillanatban hirtelen dühös vagy morcos leszek, máskor meg minden ok nélkül olyan jó kedvem lesz, mint még soha, bolgod vagyok, vidám, minden szép és jó... aztán ugyanúgy, a következő pillanatban már bőgök, annyira elszomorodok a semmin.


Sokkal ingerlékenyebb is vagyok, olyan dolgokon képes vagyok felhúzni magam, amin máskor csak a vállamat vonogattam volna, most meg teljesen túlreagálok mindent, és az a legrosszabb, hogy tudom is közben magamról, hogy túlreagálom, mégse vagyok képes lehiggadni és okosan, ésszerűen reagálni a dolgokra. :S


Még csak 3 napja szedek fogamzásgátló tablettát (Lindynette 30, ,most kezdtem csak el, ezelőtt még sose szedtem bogyót, kizárólag gumival védekeztünk), de lehetséges, hogy mégis ez okozza a folyamatos hangulatváltozásaimat?

El fog ez múlni idővel, ha hozzászokott a szervezetem? Vagy ez már mindig így marad? Írassak másik tabit az orvossal? Ti mit tanácsoltok? :S


20/L


2011. júl. 6. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
bocsi de 3 nap alatt nem a fog.gátlótól van...tuti valami más,vagy csak beképzeled szerintem :S
2011. júl. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most jött meg 3 napja, és ugye úgy kell elkezdeni a szedést, hogy a legelső napon bevenni az első bogyót. Amikor megvan, olyankor amúgy is érzékenyebb vagyok, de most az átlaghoz képest is extrém szinten változik a hangulatom, ezért gondoltam, hogy talán a hormonjaim bolondultak meg a szokottnál is jobban a bogyó miatt...
2011. júl. 6. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező:)

Köuztünk annyi a különbség hogy nekem 4 napja jött meg és 4 bogyót vetem be eddig. A tüneteim ugyanezek szinte mindennap sírok kemény hangulatingadozásaim vannak. Szóval ugyanz ami veled van. Én cípromixet szedek és nekem is ez az első h fogamzásgátlót szedek. Szerintem is közrejátszik nálad és nálam is h menzesz is meg gyógyszer is egyszerre, de nyugi ez csak az első hónapban van utána megszűnik amig a szervezeteted rá nem áll a gyógyszerre. nyugi nem csak te vagy így :)

17 / L

2011. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
3 nap az kevés idő, hogy ilyen probléma lépjen fel. Én már több mint 2 éve szedem a fogamzásgátlót. Az utobbi egy évem már szinte rémálom, annyit sirok, döhöngök, hisztis vagyok és miegyéb, majdnem a kapcsolatom is már rá ment. Most decemberben lesz az utolsó levél, és ugy gondoltam itt abba is hagyom. Depressziós érzéseket vált ki belőlem, szeretethiányt és hasonlókat. Sőt a hüvelyi sebet is a fogamzásgátló tabletta válthatja ki, amivel én már majd 2 éve küzdök. Remélem miután abbahagyom elmúlnak ezek depresszióra mutató jelek. Ezzel nem azt akartam mondani, hogy hagyd abba a szedését, mivel még csak most kezdted el, de meglehet hogy te is eléggé érzékeny vagy és a tabletta még majd majd rányom egy lapáttal.
2015. nov. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!