Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruáció után 2 nappal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció után 2 nappal mennyire biztonságos a szex? Tudom, hogy sosincs rá garancia, hogy nem lehetünk terhesek, de ezek a napok mennyire termékenyek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 22:36
 1/9 anonim ***** válasza:
annyira, amennyire a többi. Elenyésző a különbség.
2011. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de ez most fontos lenne,mert akkor voltam együtt a barátommal és történt egy kis baleset :(
2011. júl. 7. 22:56
 3/9 anonim ***** válasza:
ha fontos, ha nem, akkor is ugyan annyi a valószínűsége, mivel ha egyből nem is vagy termékeny, a spermák ideális körülmények között várnak 2-3, esetleg 4 napot mire feladják. Mindenképp vegyél egy tesztet!
2011. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mendus ***** válasza:

Előző válaszolónak! A Sperma 8 óráig "életképes" csakúgy elmondanám neked. 2-3 ill. 4 nap, az KIZÁRT! Ilyen nincs. Maximum 8 óra, mint mondtam.

Kérdezőnek: A menstruáció előtti pár napban sokkal nagyobb a valószínűsége a teherbeesésnek, mint menstruáció után. Sőt menstruáció utáni 1-2 napban, elég kisesélyes a teherbe esési folyamat! De persze nem árt, ha veszel egy tesztet. De megnyugtatlak, TUTI, hogy nem vagy terhes, vagy "megeszem a kalapom"! :)

2011. júl. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hanz eves vagy?
2011. júl. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Bírom, hogy mindenki olyan okos, hogy már esélyeket írogat, de azt sem tudjuk hány napos a ciklusod meg a menzeszed.

Ha rövid a ciklusod, simán lehetett már peteérésed menzesz után két nappal. Ha hosszabb, akkor kicsi rá az esély.

Ráadásul a menzesz után két nappal marhára nem nyújt információt. A ciklust a menzesz első napjától számoljuk, nem értem miért nem vagy képes azt írni, hogy hanyadik napja volt a ciklusodnak. A kisujjamból kellene kiszopni, hogy te hány napig vérzel?

2011. júl. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat! Aki meg nem tud rá normálisan válaszolni,az inkább ne is fárassza magát..:/ Én magyarul leírtam,nem tehetek róla,h nem mindenki tudja felfogni..
2011. júl. 8. 22:23
 8/9 anonim ***** válasza:

e nem fogod fel, hogy "a menstruáció után két nappal" baromira nem ad semmi információt? Ennyire gyenge vagy bioszból?

Azért nem mindegy, hogy vkinek 21 napos a ciklusa, vagy 35, és hogy 3 napos a vérzése vagy 7...

Ilyen infók nélkül nem lehet megmondani, hogy "mennyire termékeny". De ha a női ciklussal nem vagy tisztában (márpedig mint látszik, nem vagy vele tisztában), akkor mi a francért szexelsz?

2011. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Bizonyára azért kérdezte, mert nem tudja a kérdésre a választ. Nem nagyképüsködni kell, hanem feltenni a kérdéseket, amiket járatlanságból ő nem válaszolt még meg.

Amúgy tényleg fontosak az említett adatok, de menstruáció után mindig kisebb az esélye a várandóságnak.

2016. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!