Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 7 napja kellett elkezdenem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 napja kellett elkezdenem Desorelle fogamzasgatlo szedeset, csak az elso ket szemet szedtem be, mert problemaim voltak es teljesen belfejtettem. Barnas verzesem jott ma, szedjem tovabb be az egesz fogamzasgatlot, vagy hagyjak ki egy honapot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 17:13
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Most már hagyd ki ezt az adagot és a következő menstruációnál kezdd újra. Egy teljes levél beszedése biztosít védettséget.

Minden jót!

2009. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Beszednem mind a 21 szemet, csak gondoltam addig naponta 2-ot szedek.
2009. márc. 30. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Szedd be, de egy nap csak egyet! A maradékot tedd el tartaléknak! Ha most abbahagynád, nagyon bekavarna!
2009. márc. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szedd tovább normálisan, de várd ki a levél végét, mert nem biztos, hogy így védeni fog. 1 levél után már tuti! Eszedbe se jusson beszedni a kelleténél többet, mert tönkreteszed a hormonháztartásod és attól még nem fog jobban védeni (ha valami ilyesmire gondolnál).
2009. márc. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!