Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Pharmatex hüvely tampon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Pharmatex hüvely tampon vény nélkül kapható a gyógyszertárakban? Esetleg máshol?

Figyelt kérdés
Ha vannak tapasztalatok , azt is írjátok le. köszönöm
2011. júl. 13. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
A pharmatex cuccokat ki lehet váltani vény nélkül, de szerintem csak gyógyszertárban.
2011. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dottorre ***** válasza:
Gyógyszertárakban, és olyan árusítóhelyeken, ahol van az adott boltnak gyógyszerengedélye, elvileg kapható. Szeritnem jó, én régebbi bnőmmel használtam elég sokáig.
2011. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Góygyszertárban kapható vény nélkül. De önmagában nem ajűánlom. Használjatok mellé pesszáriumot vagy megszakítást.
2011. júl. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy pharmatex hüvely TAMPON, olyan nincsen.


Hüvelykúp, krém, tabletta és kapszula van.


[link]


Gyógyszertárba kapható vény nélkül. A tabletta csíp, nem ajánlom. A hüvelykúp jó, de lassan olvad el kb. tíz perc. A krém azonnal hat, abból kétféle kiszerelés is van, lehet válogatni melyik szimpi. Én azt szerettem.

A kapszula újabb dolog lehet, nem próbáltam. Viszont a kúpot meg a krémet óvszerrel vagy pesszáriummal együtt ne használd, mert azokban zsír van és az olajok/zsírok károsíthatják a latexet, ezáltal könnyebben szakad.

Ha ezeket egyedüli védekezésképpen akarod használni, azt javaslom gondold át még egyszer, mert ezek a készítmények nem nyújtanak olyan biztonságos védelmet mint az óvszer, fogamzásgátló tabletták vagy a spirál.

Kiegészítésnek kiváló lehet mondjuk a megszakításos közösülés mellé, mert így az esetlegesen az előváladékban található spermiumoktól nem kell tartani. Ugyanakkor nem biztos, hogy megbirkózik egy teljes adaggal. Emberfüggő.

Fórumokon ha utána olvasol azt lehet tapasztalni, hogy a hozzászólók fele kb. terhes lett, a fele meg nem, ha csak ezt használta.


Sok sikert!

2011. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!