Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Minden napi 1 szem algopyrin...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden napi 1 szem algopyrin befolyásolja a fog. Gátlót?

Figyelt kérdés

alapból tudom, hogy nem, de sajnos annyira fáj a fejem, h már minden nap beveszek 1 szemet, kora délután. a fog.gátlót este veszem be.

ez okozhat bajt?


(amúgy bejelentkeztem szemészetre, szóval lassan megoldódik a probléma... )


2011. júl. 14. 10:15
 1/4 napietus ***** válasza:
nem befolyásolja.
2011. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos a szemed miatt van? Egyrészt a fogamzásgátló okozhat migrént=fejfájást. Másrészt fejfájós nőnek az orvosom szerint nem való tabletta.
2011. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
egyrészt frontérzékeny vagyok és a meleg miatt fáj, valamint már nem elég erős a szemüvegem és ezt évek óta onnan tudom, h fáj a szemem/fejem tőle. amúgy meg a gyógyszert nem most kezdtem szedni, szóval ha mellékhatás lenne, akkor már rég kijött volna szerintem.
2011. júl. 14. 14:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat, akinek csak évek múlva durvult el a fejfájása a tabitól.
2011. júl. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!