Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A dienille fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A dienille fogamzásgátló mennyire használ a pattanásos bőrön? Tapasztalatok? 19/L

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 01:00
 1/6 Inkog Nito ***** válasza:
15%
Most nem mocskoskodok te de azért szedsz fogamzásgátlót mert pattanásos bőrre jó-e vagy azt használod és esetleg mellékhatásként mükszik?
2011. júl. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek nagyon szép a bőre - azt nem tudom, hogy ettől e -, tudtommal szokták ilyenre felírni, legalábbis itt már olvastam néhány kérdésben.


21f

2011. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Már 4 éve szedek fogamzásgátlót (Mercilont) a védelem miatt. Januárban abbahagytam, aztán májusban újra elkezdtem szedni, mert amÍg nem szedtem pattanásos lett a bőröm. Mivel azonban nem használ, tehát csak kicsit lett szebb a bőrőm, az orvos azt tanácsolja váltsak fog.gátlót, mert a Dienille egyszerre véd és szépÍti is a bőrt.

Azért tettem fel a kérdést, mert több lánytól hallottam, h nekik nem nagyon használt.. ( A pattanásos bőröm ne durván képzeljétek el..csak ahhoz képest durva, h előtte teljesen szép és hibátlan volt.)

2011. júl. 17. 13:45
 4/6 anonim válasza:
Én is dienille-t szedek 1 éve,előtte a hátamon volt nagyon pattanásos,gyuladt.Semmilyen szertől nem múlt el.De a fog.gátlót nem csak a patanások miatt szedem. :)
2011. júl. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Most olvastam utánna és elég sok jó dolgot írtak...:)) én nekem is pontosan ez a bajom, pattanások...és le is támadtak szinte hülyének néztek h ilyet írok h pattanásra fogamzásgátló de hát istenem ha egyszer van rá... már mindet bevetettem de semmi... nekem is ezt ajánlották..Ja, és pl a Dienille betegtájékoztatón is ez olvasható: ,,A nők pattanásos (aknés) tünetei, a Dienille alkalmazásának hatására javulnak. " :))
2011. júl. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. júl. 26. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!