Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Védett vagyok? Mit kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Védett vagyok? Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve szedek Mercilont, tegnap reggel nagyon rosszul lettem, elrontottam a gyomrom valamivel. Egész nap ment a hasam és hánytam is kétszer. A tablettát este 8-kor vettem be, ezután 10 percre megint ment a hasam, és utána még többször, és 23 órakor hánytam másodszor.(először a tabletta előtt jóval hánytam). Gátolja a tabletta hatását a hasmenés és hányás, ha nyilvánvalóan nem amiatt van? Amúgy nem pótoltam a tablettát, mert egész éjjel óránként - fél óranként ment a hasam, és azt hittem, még hányni is fogok.
2011. júl. 20. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mitől megy a hasad vagy hánysz!! A tájékoztatót se ártana elolvasni. Nem vagy védett, valószínűleg nem szívódott fel a tabi. Védekezzetek óvszerrel, ha jobban vagy pedig pótold( ha ezt a gyógyszer fajtája megengedi-tudod: tájékoztatóó) Nem lesz baj, ha okosan csináljátok
2011. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tájékoztatót többször elolvastam, és nincs benne semmi ezzel kapcsolatos.Köszönöm a választ, valószínűleg majd használunk óvszert is.Még jöhetnek javaslatok.
2011. júl. 20. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg ilyenkor 1 hétig kell máshogy is védekezni, közben szedd a tabit is normálisan, szerintem nem kell pótolni. Legalábbis az én tájékoztatómban ez van, yasminelle-t szedek.

19/L

2011. júl. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát ha nem pótoltam, akkor a ciklus végéig kell óvszert is használni, vagy elég a kihagyott szem után 1 hétig?
2011. júl. 24. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Egy ideig biztos nem vagy védett, a legtöbb fogamzásgátló tájékoztatójára az van írva, hogy egy hétig kiegészítő védekezés kell, de ajánlatos a ciklus végéig óvszerrel védekezni, különösen, ha nem tudtad pótolni a hiányzó tablettákat.
2011. júl. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!