Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap kell elkezdenem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap kell elkezdenem a fogamzásgátló tabletta 2. levelét mivel először szedem holnap este már védett leszek?

Figyelt kérdés

Mert szeretnék már gumi nélkül együtt lenni a párommal:)

Ha volt az első levél 2 hete körül olyan hogy elrontottam a gyomorom és hánytam de nem tudom biztosan hogy elmúlt e a tabletta bevétele után a 3-4 óra abból most lehet még probléma vagy amiatt ne aggódjak?


2009. ápr. 3. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Ezt nem értem. A legtöbb tabi már 1 hét szedés után is véd normálisan :) Már most is védve vagy!
2009. ápr. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom olvastam de az orvosom azt tanácsolta hogy várjam meg az 1 hónapot ezért inkább vártam.
2009. ápr. 3. 11:58
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Rá is szokták írni némelyikre, hogy ha beszedted az első levelet, csak akkor vagy védett.Szerintem jobb hogy kivártad, ez a biztos.Az a hányás régen volt, már az új levelet szeded,nem lesz semmi baj.
2009. ápr. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Ezért kérdeztem hogy az a hányás bekavarhat e vagy ha beszedem újra az 2.levél első szemét védett vagyok e már vagy a 2. levélnél is várjak még pár napot?
2009. ápr. 3. 12:29
 5/5 anonim ***** válasza:

1. Nem minden tabi véd 1 hét után, mivel nem mindegy, mikor kezdi szedni az ember!

2. A tabi a szünetben is véd!

3. Le van írva, milyen esetben mi a teendő. Ha nem tudod, mikor hánytál, bevétel után, akkor elég gáz...Mivel tudni kéne ahogy azt is, hányadik héten történt a "baleset". Elvileg a 2. levélnél már biztos a védelem.

2009. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!