Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet ez? Fú lehet nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez? Fú lehet nagyon hülye kérdése de muszáj megkérdeznem. Barátommal simogattuk egymást de nem lett belőle végül semmi.

Figyelt kérdés
szokásos módon benedvesedtem de elmentem vécére és egy ilyen egybe álló takony állagú átlátszó valami folyt ki a hüvelyemből. mi lehet ez??? vmi baj lehet. mellékesen (yadine fogamzásgátlót szedek ez a 2. hónap 1. hónapban nem feküdtem le a barátommal csak most a másodikban és nem élvezett belém)
2011. júl. 21. 22:56
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:

Ha büdös volt és sárgás, akkor menj dokihoz.


Amúgy normális lehet.

2011. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon felizgultál teljesen normális lehet. A hüvely falában lévő ún. Bartholini-mirigy felelős a hüvely síkosításáért nemi izgalom esetén. na most ha annyira felizgultál, simán lehet h annyi válaédkot termelt, hogy ez csúszott ki belőled. ellenkező esetben, ha szexeltetek volna,eloszlott volna a penis felszínén, ergo nem lettél volna száraz és egy jót szexeltetek volna :)


de előzőnek igaza van, ha kifejezetten büdös, vagy nem átlátszó, vagy esetleg opálos, akkor azt jobb megnézetni!

2011. júl. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a választ. nem volt büdös meg színe se. átlátszó volt. csak az volt az érdekes hogy így egyben kijött :S
2011. júl. 21. 23:07
 4/8 anonim ***** válasza:
tegyél mellé egy színskálát ha okkersárga akkor para van
2011. júl. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ciklusod hányadik napján voltál?
2011. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
múlthét szerdán kezdtem el szedni a fog.gátlót uh. 9. napon
2011. júl. 21. 23:20
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem normális. Főleg, ha nincs kellemezlen szaga, és sárga-zöld színe.


Én egy 21éves lány vagyok, és a ciklusom közepén, amikor peteérésem van (ciklus 1. napjától számolva 10-15nap), akkor produkálok bő hüvelyváladékot, mely nálam is szokott "takonyszerű" lenni. Átlátszó, vagy fehéres, nyúlós, és síkos. De nem büdös, vagy elszíneződött, az már bajt jelentene. Ez a váladék normális, nálam pl. peteérés után csökken a mennyisége, ezek a "nedves napok"

De ha aggódsz, menj orvoshoz, bajod nem lehet belőle :)

2011. júl. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszi (:
2011. júl. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!