Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » "Házi" fogamzásgátló módszerek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Házi" fogamzásgátló módszerek? (bővebben)

Figyelt kérdés
Igen, tudom, hogy nagy valószínűséggel nem használnak, óvszerrel szoktunk védekezni, csak érdekel. Például hallottam, hogy aktus után a forró fürdő csökkenti a teherbeesés veszélyét. Ilyesmikről hallottatok/tudtok/próbáltátok?
2011. júl. 26. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
aktus előtt, mert gyengiti a spermiumokat.. ha cigizik a pasi, az is gyengébbé teszi a kis huncutokat, előtte ha kivered, már kevesebb lesz az előváladékban is ( ha lesz egyáltalán ), megszakitás.. de a helyedben vennék pharmatexet
2011. júl. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%
Házi fogamzásgátló megoldásnak minősül még a Tesco-s óvszer is, csak előtte ki kell enni belőle a sajtkrémet.
2011. júl. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
nem nagyon tudok róla, de az elsőéhez hozzáfűzném, hogy ha kivered előtte, az növeli:) mivel maradhat sperma bent, ami az előváladékkal távozik
2011. júl. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
de nem akkor lesz életképtelenebb ha előtte kiveri? akkor bocsi, rosszul irtam..
2011. júl. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 twinky ***** válasza:
55%
Szorits a combjaid koze egy szal gyufat!
2011. júl. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A megszakítás is eléggé házi módszer. Vagy az, hogy aktus után a nő kimossa a spermát magából. Hagy ne részletezzem, hogy ez mennyire "hatékony":DDD Kb semmit nem ér. Vagy még "árt" is, mert feljebb juttatja a hímivarsejteket.

De házi módszer a naptármódszer, vagy a Billings módszer is.

2011. júl. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
és ha pharmatexet hasznalnal? még talán nyitva van a gyógyszertár..
2011. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem mostanra kell, csak úgy általában kérdezem. Pharmatex krémen már gondolkoztam...
2011. júl. 26. 19:09
 9/15 anonim ***** válasza:
ez is többet ér mint pl. csak a megszakitás.. de miért nem jó a gumi?
2011. júl. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó a gumi, írtam, hogy csak érdekességképp kérdezem. Mellesleg a gumi se 100%ig véd.
2011. júl. 26. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!