Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Okoz ez bármi problémát?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okoz ez bármi problémát? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Három nappal korábban kell abbahagynom a fog.gátló szedését (ma már nem vehetem be) műtét miatt. Az logikus, hogy így a megvonásos vérzés is hamarabb fog jelentkezni, de az azért érdekelne, hogy vajon a hormonháztartásomon ez borít-e valamennyit? Továbbá innentől egy hónap szünetet is kell tartanom a gyógyszerszedésben.

7 éve szedem, még sosem tartottam szünetet, sosem "tologattam" a menzeszem (de ez most végülis olyan szitu).

Valakinek tapasztalat?


25/N


2011. júl. 29. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi lenne,ha megkérdeznél egy nőgyógyászt?Csak azért írom,mert lehet,erre még nem gondoltál.Egyébként valószínűleg előbb fog jelentkezni a megvonásos vérzés,utána pedig picit fel fog borulni a hormonháztartásod,de az is lehet,hogy nem.Egyébként meg 7 év után kijárna egy kis gyógyszermentesség a szervezetednek...22/F
2011. júl. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kérdeztem a nőgyógyászt. Ő fog műteni... Csak vállat vont, hogy bármi lehet.


Ezért kérdeztem, hogy van-e valakinek tapasztalata ilyen téren.

2011. júl. 29. 13:02
 3/5 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm a válaszod! :)
2011. júl. 29. 13:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer egy utazásra felejtettem el magammal vinni. Nem borult fel, abban a hónapban több tampon fogyott, és kész.
2011. júl. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2011. júl. 29. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!