Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta véd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta véd a 7napos szünet alatt is?

Figyelt kérdés
2011. aug. 2. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2011. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen. De ez már az 54662166. ilyen kérdés. Amúgy tessék elolvasni a betegtájékoztatót!!!
2011. aug. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. /legalább addig se a dugáson jár az eszed, olvasás helyett/
2011. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A 7 napos szünetek alatt menstruálsz nem? VAgy akkor is dugsz? Nem egészséges.... szerintem oylankor
2011. aug. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Miért, Te 7 napig menstruálsz? Mert én nem. Köszi a válaszokat.
2011. aug. 3. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
08:57-es de egy tudatlan paraszt vagy. Abból a 7 napból 3-4 napig van megvonásos vérzés. Mellesleg az nem menstruáció...
2011. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 14:14


Te dugás helyett inkább tanuljál még! Mi a franc, ha nem menstruáció.

2011. aug. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
94%
a kérdő védelmében.. ez az oldal arról szól, h kérdéseket tegyen fel az aki hiányos vagy bizonytalan tudással rendelkezik. és legalább van mersze megkérdezni, míg mások a tudatlanság mély sötétségében élik le életüket. tehát ha pl nem tudsz kellő modorral és türelemmel válaszolni, akkor ne is válaszolj, mert a bunkóságra senki sem kíváncsi. remélem ha majd te teszel fel egy kérdést itt, nem ugyaolyan balek válszokat kaptok mint amilyeneket válaszoltok...
2011. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen véd a 7 napos szünetben:) És valóban én sem mesntruálok 7 napig, így ha már elmúlt a mensi mehet a sex:)(És ez mindig beleesik még a 7 napos gyógyszerszünetbe)
2011. aug. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én irtam azt h véd,nekem 10 év alatt nem volt ebböl gondom.Általában beveszem az utcsó szem gyógyszert és utána 2-3 nap mire megjön és emiatt egyértelmüen van sex,utána megvan még addig amig be nem szedem az első bogyót.
2011. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!