Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Erős menstruációs görcsökre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erős menstruációs görcsökre írnak fel fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
(Úgy hogy még nem élek nemi életet) vagy akkor még nem ajánlják?
2011. aug. 3. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg felír a doki, de ha nagyon fiatal vagy, akkor nem ajánlott, akkor érdemes kibírni azt a pár évet.
2011. aug. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21 vagyok
2011. aug. 3. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Felírnak persze, de előtte érdemes kizárni, hogy nincs-e a fájdalom hátterében szervi ok. (Nem igazán valószínű, de ki kell zárni.)
2011. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Erős menstruációs görcsnél a normális nőgyógyász megnézi, hogy nincs-e ciszta.
2011. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
persze a vizsgálat után csak
2011. aug. 3. 14:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Én külön azért irattam mert nagyon erősek voltak a görcseim és felírja a doki :) Csakhát én nem tudtam szedni mert nagyon fájt a fejem :S
2011. aug. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem felírta a dokim,persze egy alapos kivizsgálás után és azóta már nem is görcsölök annyira,akkor még én sem éltem nemi életet,és külön meg is jegyezte,hogy jobb is,hogy így kezdtem el szedni,mert később nem lesz gondom a védekezéssel...
2011. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!