Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a Patantex Oval hüvelykúp...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a Patantex Oval hüvelykúp legszéle kicsit megolvad attól még rendes védőréteget fog képezni?

Figyelt kérdés

Mosatnába melegebb volt de a táskámba tartottam. A legszéle volt kicsit megolvadva de habos nem volt.

Kifejti a védőhatását rendesen?


2011. aug. 4. 09:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Fene tudja. Minden gyógyszeren rajta van, hogy milyen hőmérsékleten kell tárolni. Ha már megolvad, akkor elég durván eltért ettől. Egyébként sem valami biztonságos módszer, főleg hogy még meg is lett "sütögetve", hát én nem kockáztatnék...
2011. aug. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hááá.. a kúp eleve gyenge hatásfokú, és macera a használata is de elvileg feloldódással hat, szóval a válaszom egy határozott talán :)


De jobb lenne, ha fogigátló tabit (állandó partnerhez) vagy gumit hordanál, bár egy magányos korszakomban úgy 2 év után kihajítottam azt is, szerintem szétszakadt volna :)


De legjobb a spirál: 5-7 évig véd, nem lehet elfelejteni bevenni, nem szakad ki és alacsonyabb a hormontartalma, mint bármelyik tablettának.

2011. aug. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!