Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta befolyásolhatja a terhességi teszt eredményét?

Figyelt kérdés
Még csak két napja szedem, két hete viszont nem védekeztünk. Csak előváladék került belém. És nem volt rendes szex. Csak egy kis izgatás... Lehetek terhes?
2011. aug. 5. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem befolyásolja a teszt eredményét. Amúgy meg megjött, nem? hiszen elkezdted szedni a gyógyszert, azt meg csak akkor lehet, ha megjött.


26/N

2011. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
megjött, de aznap este elmúlt. ilyen már sokszor volt, hogy megjött egy napra, elmúlt, és pár nap múlva megjött rendesen. de most a fogamzásgátló miatt félek, hogy kimarad. és ott van az is, hogy félek, hogy teherbe estem még a gyógyszer szedése előtt.
2011. aug. 5. 12:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Jajj... Igen, lehetsz terhes, ha még a gyógyszer szedése előtt teherbe estél, az nem fog elmúlni a fog.gátlótól...


És nem, nem befolyásolja a terhességi teszt eredményét, ugyanis a teszt a HCG hormont mutatja ki, amely CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a terhesség során termelődik a szervezetben.


Tehát ha nincs terhesség nincs HCG -> negatív terhességi teszt.

2011. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy a gyógyszertől nem múlik el. Csak reméltem, hogy előtte nem estem még teherbe. Viszont most barátom nagyon kétségbeesett, és ez átragadt rám is.
2011. aug. 5. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok: amúgy az előváladéktól is lehetsz terhes, csak kisebb rá az esély, mintha totál belédélvezett volna.


Két hete volt az együttlét, akkor most már valamelyik nap (mondjuk holnap reggel) csinálhatnál egy terhességi tesztet. Akkor nyugodtabb lennél. Bármi jobb, mint a bizonytalanság.

2011. aug. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az előváladéktól is lehetek terhes. Annyira nem volt komoly együttlét, csak pár lökés.
2011. aug. 5. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!