Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mekkora az esélye annak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora az esélye annak, hogy az ember menstruációt követő napon teherbe esik?

Figyelt kérdés
Július 21. -én múlt el és 22. -én volt a dolog, a peteérésem 25,26 körül volt PG53 mikroszkóp szerint (vagyis akkor volt páfrányos) Jövőhéten kell majd megjönnie, de émelygek, szédülök, minden édeset felfalnék és kicsit érzékenyek a melleim. Tüneteknek szerintem még nem kéne jelentkezni mert az nagyon korai lenne, és kizárt hogy azok közé tartozom akik ilyen korán megérzik. Okos válaszokat várok, vagy épp tapasztalatokat. KÖSZI
2011. aug. 5. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Amennyiben terhes akarsz lenni és ez egy normális kérdés a válaszom:akár lehet a menstruációd előszele is.

Amennyiben nem akarsz terhes lenni és ez egy kérdés a sok hasonló közül-ha ennyire tudományosan közelítetted meg a dolgot,a védekezést is ennyire tudományosan kellett volna megközelítened.Az esély szerintem 50%,de nem kell félni a nőgyógyásztól...

2011. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne gond, csak a párom elutazott külföldre és mire ha hazajön lehet hogy lesz meglepi :) Védekezés meg mikor kellett mindig 200%osan működött. Csak furák ezek az érzések, meg ugye korán volt a peteérés is.
2011. aug. 5. 13:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor jó kis meglepi lenne a párodnak :) Tehát 23-án feküdtetek le egymással,ha jól értelmezem. 6-7-8-án már vehetsz tesztet,ami ki fogja mutatni,hogy igen vagy nem.
2011. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy babánk sajnos lement és bármennyire töröm a fejem akkor mit éreztem, sajnos nem emlékszem :( Pedig mennyivel könyebb lenne :)
2011. aug. 5. 14:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Szélsőséges esetben a spermiumok életben maradhattak a peteérésedig. De egyelőre én nem reménykednék:)
2011. aug. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma a PG 53 teljesen páfrányos lett. Ez jelenthet valamit? Mert peteérésem tuti nincs vagyis szerintem kicsi az esélye.
2011. aug. 7. 21:08
 7/7 vakondka ***** válasza:

Elég kicsi az esélye, hogy menstruációt követő napon teherbe essen valaki. Viszont annak nagyobb az esélye, hogy az előző 1-2 hónapban lettél terhes és most érzed magadon a tüneteket.

Előfordult már mással is, hogy még a következő pár hónapban is megjött a menzesze....aztán mégis megszületett a baba :)

2013. szept. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!