Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A MIRENA-ról mi a vélemény 50...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A MIRENA-ról mi a vélemény 50 év körül?

Figyelt kérdés
Csak magánrendelésen teszik fel vagy szakrendelésen is? Rákszűrés kell előtte vagy más vizsgálat is? (Szakember véleményét is várom.)
2011. aug. 6. 10:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok szakember,de Mirénám van.Előtte rákszűrés és nekem vérvétel is volt hormonok miatt.Az orvos műtőbe tette fel,de lehet csak a helyhiány miatt.Kicsit kellemetlen volt de kibírható.Másnap is néha fura érzetem volt.Azóta semmi mintha nem is volna benn.Mensi kevés nahgyon,csak ajánlani tudom.
2011. aug. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!