Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha gyógyszert szedek és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyógyszert szedek és elfelejtettem bevenni, amit csak az együtt lét után vettem észre, akkor vehetek be esemény utáni tablettát?

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve szedek fogamzásgátlót és ez az első alkalom, hogy kimaradt. A két gyógyszer üti egymást? Vagy ilyen esetben bevehetek?
2011. aug. 12. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
milyen fogamzásgátlót szedsz? egy szem kihagyása esetén nem kell az esemény utáni, annak nem mulik el egy nap alatt a hatása főleg ha egy éve szeded
2011. aug. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Symicia-t szedek. Nem aggódnék ennyire ha nem szex után vettem volna észre, hogy kimaradt egy szem..

Akkor bevenni bevehetnék 72 órás gyógyszert, hogy tutira megnyugodjak?

2011. aug. 12. 20:37
 3/4 anonim válasza:
De ha fogamzásgátlót szedsz 1 éve akkor ez a kérdés h fordulhatott meg a fejedben, ma már minden IQharcosnak felírnak fogamzásgátlót? :D
2011. aug. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Normális orvos nem fog neked felírni fogamzásgátló mellé 72 órás tablettát. A hormonháztartásodat teljesen összezavarnád vele.

Idézet Dr. Hamvas Ferenc egyik válaszából: "Fogamzásgátló szedése közben bűncselekmény esemény utáni tablettát bevenni."

Szerintem beszélgess el erről egy nőgyógyásszal.

2011. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!