Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen hormonmentes fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hormonmentes fogamzásgátló termékek vannak?

Figyelt kérdés
A Pharmatexen és a spirálon kívül? (Ezekről sok rosszat olvastam...)
2011. aug. 16. 15:55
 1/10 anonim ***** válasza:
én pharmatexet hasznalok, 2 hónapja, és semmi gondom nincs vele. természetesen, megszakitással és naptármódszerrel. a spirál az tényleg rossz, csakis szült nőknek teszik fel az orvosok..
2011. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Óvszer. A legjobb, a betegségektől is megvéd, alkalmazása egyszerű.
2011. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Óvszert kizárnám a lehetőségek közül, ha lehet. 3 éve vagyunk együtt a párommal, eddig tabit szedtem, de le szeretnék vele állni, azért kérdeztem.

Tehát betegségektől nem kell tartanom, plusz nem is olyan kényelmes, mint anélkül.

2011. aug. 16. 15:59
 4/10 anonim ***** válasza:
ajajj, mindjárt leszedik a fejed, h felelőtlen vagy :DD
2011. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék felelőtlen? Ha az lennék, nem tettem volna fel ezt a kérdést...
2011. aug. 16. 16:04
 6/10 anonim ***** válasza:
tudom, de aki nem szed tablettát, és nem használ gumit, az gyerekgyilkos.. mármint, itt az oldalon.. én már megkaptam párszor :S
2011. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor annó én is letettem a tabit, nekem is felmerült ez a kérdés, hogy akkor hogyan tovább.

Én is kutattam, hogy mi a legmegfelelőbb módszer a fogamzásgátlásra.

A pesszárium MO-n nem elterjedt, én a pharmatextől meg ódzkodom, mert nem akarok semmi "vegyszert" a hüvelyembe nyomni, ami könnyen felboríthatja a hüvelyflórát arra érzékenyeknél és okozhat különböző gombát, vagy táptalaja lehet fertőzéseknek.

A megszakításos módszert pedig addig elvetem, amíg határozottan tudom, hogy nincs itt az ideje a gyereknek. Nem szeretnék kockáztatni.

Spirálról értelemszerűen nem is lehet szó, nem is akartam volna.

Számomra a gumi volt a legtökéletesebb megoldás.

2011. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a pharmatex nem borit fel semmit, éppen h meggátolja a gombásodásokat..
2011. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nem mondom, hogy rossz a pharmatex, soha nem próbáltam.

A természetes anyagok híve vagyok, kozmetikumaimban is a natúr dolgok találhatók.

Ami a pharmatexben van, az sajnos nem az. Nem akarom, hogy kőolaj származék kerüljön a hüvelyembe, mert az bizony felborítja a hüvelyflórát, ráadásul én ezekre a szintetikus kémiai anyagokra érzékeny vagyok.

Na most a pharmatexben van belőle, így számomra egyértelmű volt a dolog, hogy azt kihagyom.

2011. aug. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- óvszer

- pesszárium

- spermicidek

- hormonmntes spirál

- női óvszer

- elkötés

- "természetes" módszerek: megszakítás, naptármódszer, Billing-s módszer, hőmérőzés


Ha semmiképpen nem jönne jól a baba, akkor az óvszert javaslom. Ha nagyon ellene vagytok, akkor pesszárium+spermicid EGYÜTT. Esetleg megszakítás és spermicid EGYÜTT.


A felsoroltakon kívül más lehetőség nincsen.

2011. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!