Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az lehetséges hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lehetséges hogy valaki terhes és nem jelentkeznek a tünetei nála?

Figyelt kérdés
4 hónapja nem jött meg a mensim,de nem érzem hogy terhes lennék mert csak éhesebb vagyok mostanában de más semmi
2011. aug. 18. 13:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
szerintem húzzál el orvoshoz..
2011. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
4 hónapja nem jön és dokinál se voltál? :DDDDDDDDDDDDDD
2011. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
nem vagy terhes!!... istenem szerinted? majd megérzed ha kimászik... a segglyukadból
2011. aug. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve áprilisban a barátnőm elment dokihoz a szokásos éves szűrésre. A doki gratulált, és közölte, hogy a baba augusztusra várható.

Az 5. hónapig menstruált, és semmi tünete nem volt. (Duci is, szóval a pocak sem látszott.)


De ő nem is gyanakodott, viszont neked hónapok óta késik. Ha annyi felelősségérzet nincs benned, hogy legalább egy tesztet vegyél, akkor remélem nem lesz belőled anya. A gyerekek jobbat érdemelnek...

2011. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mond csak szerinted mi számít a terhesség tünetének, ha a menstruáció kimaradása nem az? :O Ez a legfontosabb tünet, észlény!!!
2011. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

persze az nem biztos, hogy terhes vagy, de vagy az vagy, vagy BETEG vagy, mert 4 hónap menszi nélkül BAJT jelent

-.-' azonnal menj orvoshoz!

2011. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kérlek, TESZT és aztán DOKI!!!! nekem is volt hogy 4 hónapig nem jött meg, de én javában szűz voltam még akkor, és betegség miatt nem jött meg!!! te feltetted a kérdést, hogy terhességgel kapcsolatos-e, tehát nagyobb az esély, hogy igen, terhes vagy, úgyhogy szerintem sürgősen menj orvoshoz, mert 13-14 éves kor után már NEM fogható a menzesz rendszertelenségére ennyi idő kimaradás!
2011. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam 5.5 hónapig semmi tünet nem volt..Még a hasam sem kezdett nőni..Bár én tudtam hogy terhes vagyok(tervezett baba volt) de a tünetek nem jelentkeztek..Szóval igen létezik hogy hónapokig nincs tünet.
2011. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Menstruáltál is végig?
2011. aug. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
7 éve rendszertelen,de eddig a max. késés 3 hónap volt.
2011. aug. 18. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!