Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés
A párom amikor hazajött külföldről... belelendültünk a dolgokba.Tudatosan nem használtunk óvszert,én pedig nem szedek semmit se továbbra se.Menszesz után voltam már 4-5 nappal.Ő biztos benne hogy akkor húzta ki amikor kellett.....és én is így gondolom.Bár azért csinálnánk egy tesztet.augusztus első hetében történt.4. vagy 5. felé. és most 20-án kellett volna megjönnie.Egy napot késik egyenlőre.:)Előre is kösz.
2011. aug. 21. 13:04
 1/6 A kérdező kommentje:
előtte egy héttel mindig szokott görcsölni a hasam...és volt is ilyen..sőt most is van.Visszaálltam újra edzeni,és ugye ilyenkor mindig azt tapasztalom hogy az étvágyam is sokkal nagyobb ha meg akar jönni. Most semmi.Egyszerűen undorodok az ételtől is.Hányingerem van ha rá gondolok.
2011. aug. 21. 13:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb lesz ha elmész orvoshoz... bár szerintem nem vagy terhes, legközelebb védekezni kellene!
2011. aug. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen erre rájöttünk:)kszi:)
2011. aug. 21. 13:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindig szoktunk.csak megörültem hogy végre hazajött a munkából:)szint úgy ő is.
2011. aug. 21. 13:48
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sűrűn engedik haza.
2011. aug. 21. 13:58
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött most:)köszi azért a válaszodat.:)rendes vagy.
2011. aug. 21. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!