Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek meddig vált be a megszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek meddig vált be a megszakításos védekezés?

Figyelt kérdés
Tehát ha a fiú nem élvez a lányba, hanem kiveszi mielőtt elmegy
2011. aug. 23. 19:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
20:09 gratulálok... xD
2011. aug. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

nekem eddig minden oke 2 eve!de kezdek aggodni h milesz ha mast beut a baba igyhat elkezdek gyogyszert szedni! :D

eddig 100%

2011. aug. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, szeretném, ha normális válasz is kapnál... el nem tudom mondani, mennyire felidegesít a tömény tudatlanság, ami ezekből a válaszokból árad! (ne haragudjatok, nem mindegyik...) De pl. 20:09-es... ezt ugye csak viccnek szántad? Köztudott, h az előváladékban is lehetnek életképes ondósejtek, amiktől (láss csodát) teherbe lehet esni! A megszakítás nem védekezés! Az, h valakinek bejön, hatalmas mázli, vagy termékenységi probléma! És nincs olyan, h valaki hülye hozzá, vagy nem, ez még csak nem is a pasitól függ! Nem élvez belétek, wow... ügyesek vagytok mindannyian! Legjobb barátnőm így "védekezett" 2 évig, aztán hoppá! A zokogó barátnőmet támogatom haza az abortuszklinikáról! Fasza gyerekek vagytok, remélem, ha ez beüt, akkor is azok lesztek!

Megszakítással csak akkor szabad "védekezni", ha tisztában vagytok vele, h ebből baba is lehet, és be tudjátok/akarjátok vállalni!

Ui.: bocsi, ha megsértettem valakit, de ez nagyon felidegesített!

2011. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Amíg meg nem születtem :)
2011. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt én is aláírom, hogy csk az használja ezt, akinek nem (nagy)problem egy kölök, vagy nem fogja lelkileg rosszul érinteni az esetleges abortuszz( azután már ugyse lesz kedve igy védekezni)
2011. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
21%

20:29, engem meg te idegesítesz fel, bocs.

Láttál már statisztikát? Azoknak a nőknek, akik a peteérésük napján szeretkeznek, 20% az esélyük, hogy lesz gyerekük! Ráadásul az előváladék nem mindenkinél tartalmaz spermát, szóval ez is bukta. Ha a fiú tényleg időben kiveszi, marad kb. 3-4% a terhességre.

Nekem 1 évig bevált, utána jött a tabletta.

2011. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
74%

20:29

Pont erről magyarázok... Akkor lehet az előváladékban sperma, ha még nem ürült ki rendesen az ondóvezetékből vagy a húgycsőből. Ez pedig akkor lehetséges, ha előtte bizonyos idővel volt ejakuláció, és esetleg hátramaradt valamennyi. Tehát ha a pár napi rendszerességgel szexel, vagy a pasi veri a farkát szex előtt, akkor tilos a megszakítás... Ez az, amit sokan képtelenek betartani, és ebből vannak a balesetek.

2011. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bevált, 7 évig. Azt hittem mindent tudunk a megszakításos védekezésről és nem vagyunk hülyék hozzá, mert eddig 100% osan bevált. Most 31 hetes terhes vagyok és úgy ért engem mint derült égből a villám csapás amikor kimaradt a vérzésem és megláttam a 2 csíkos tesztet. Persze most már nagyon örülök neki, hogy lesz egy gyönyörű kislányom novemberbe, de ez a "védekezés" tényleg csak annak ajánlott aki tisztában van azzal, hogy ebből bármikor baba lehet.
2011. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 100%


Elején gumit használtunk, mindig. Most már olyan erős, stabil a kapcsolatunk ,hogy ha becsúszna egy baba ,akkor felneveljük.


Vezetek menzesz naptárat, tudom mikor vagyok termékeny, tudom mely napokon vagyok védett "természetileg". A termékeny napomat "óvatosságból" több napra jelölöm ki (kb. 5-6 nap) ekkor csak gumival megengedett a közösülés vagy alternatív módokon. (és tudom, hogy van spontán peteérés is ettől lesz lutri a dolog)

Egyéb tekintetben nem bízom a véletlenre.

2011. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

hát én nem tudom, mi egyszer próbáltuk meg, gyönyörű 24 hós ikerlányaink most ébredeznek délutáni alvásukból :D

Nem hogy majd kiveszem mielőtt elmegyek volt, hanem csak az íze kedvéért :D

az orvos azt mondta, hogy mind ketten 100% egészségesek vagyunk !

Nekünk nem volt gond a babák érkezése, oly annyira, hogy 9 hétig észre sem vettem őket, csak hogy furán nő a hasam :D


Nem tudom hányan lettek volna, ha belém is élvez a párom :D:D:D


26/L

2011. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!