Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első levél beszedése után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első levél beszedése után ez normális?

Figyelt kérdés

Most szedtem be az első levél fog.gátlót. A 7 napos szünet 2.napján meg is jött de szinte alig van vérzésem pedig már negyedik napja elég egy tisztasági jóformán.

Ez normális hogy szinte alig van? Befog ez még állni? vagy mialatt szedem a tabit azidő alatt mindig csak ilyen kevés lesz?


L/20


2011. aug. 24. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a menszeszed 3. napján kezdted el vagy utolsó napján és utána 1 hétig védekeztetek pl. gumival és rendesen szedted minden nap szerintem nem lehet baj...
2011. aug. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A menszesz első napján kezdtem el ahogy a tájékoztatóban írta. És ezidő ( 1 levél) alatt nem is voltunk együtt szexuálisan.
2011. aug. 24. 09:49
 3/4 anonim ***** válasza:
nincs baj, ez természetes, a szervezeted most kezd ráállni a fogamzásgátlóra, még egy ideig így lesz hogy kevéske vérzést fogsz tapasztalni, de továbbra is szedd ha szeddned kell akkor. és abba fog maradni ha megszokta a szervezet
2011. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon gyenge volt, bár nekem 3.-4. napon jött meg. A fog.gátl. egyik kedvező hatása hogy gyengébb a vérzés és az előtte levő görcsök és hasonlók is gyengülnek
2011. aug. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!