Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlotol megnonek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlotol megnonek a melleim v nem minden esetben? és a hizás? Jellemzö a szedése közben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 21:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Betegtájékoztató?

Ha csak kíváncsiság, nem szóltam.

Megnőhetnek és meghízhatsz. Egyénfüggő.

2009. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a szervezeted hogy reagál a hormonokra.És a mell növekedés és a hízás a tabletta mellékhatása,ami persze jó dolog.De én például 4év alatt nem híztam és a melleim se nőttek.
2009. ápr. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
csak attol félek h tulságosan eelhizom...mondjuk annak kicsit örülnék ha melleim megduzzadnénak egy nagyon picit...de hát a hizásss???:S csak gondoltam megkérdezem h milyenek a taasztalatok...
2009. ápr. 16. 21:34
 4/8 anonim ***** válasza:
A parom szerint egy piciket duzzattak a melleim,de en nem vettem eszre....hizni meg nem hiztam,de lehet,hogy azert, mert en amugy sem vagyok hajlamos a hizasra.Szoval nem tudok hizni. De azert remenykedek hogy vagy 3-4 kilot felszedek, mivel sovany alkatu vagyok. DE a melleim duzzattak. Mindenkire maskepp hat.
2009. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem nőttek amelleim és iztam is 3-4 kilot..de nem zavar:)
2009. ápr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmi változás nem volt..sőt..addig míg nem szedtem, ugráltak rajtam a kilók,(hol 48 hol 52), amióta szedem, 50 kg körül stagnál. A melleim max nagyon picit nőttek,de nekem sem nagyon tűnt fel.
2009. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek:)
2009. ápr. 18. 23:45
 8/8 anonim ***** válasza:
azért szerintem óvatosan szedjed, én 9 kilót híztam 2 hónap alatt....nem mindegy, hogy milyen márka
2010. júl. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!