Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14 évesen fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen fogamzásgátló tabletta? Estetleg más megoldás?

Figyelt kérdés

Nagyon erős mensturációs görcseim vannak, amik hányingerrel járnak. A görcsoldók, melegvízes flakon nem segít. Ha elmennék nőgyógyázhoz, nagy valószínűséggel fogamzásgátlót írna fel. Nincs szexuális életem, és nem is tervezem még. Később nagyon szeretnék gyereket, a fogamzásgátló akadályozhat ebben?

Minnél több választ/tapasztalatokat írjatok légyszi.


2011. aug. 24. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáltál már görcs elleni teát? Nekem bevált :)
2011. aug. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Premens gyógynövényes gyógyszert kaptam+ fájdalom csillapítót, 14-15 évesen,szenvedtem,hánytam,elájultam,elszédültem,fetrengtem a fájdalomtól,nehogy elkezdj fogamzásgátlót szedni,csak ha azt akarod,hogy ne lehessen később gyereked és hormon problémáid legyenek,esetleg tönkre menjen a májad
2011. aug. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Cataflam tablettát próbáltad?nekem az bevált nekem is nagyon erős görcseim szoktak lenni, nekem is még pár évvel ezelőtt szedtem fogamzásgátlót, mert fájt a hasam , s SEMMIT nem segített, ugyanúgy volt, próbálj meg több vizet inni pl. azt mondják az is segít.Semmiképp se szedj fogamzásgátlót mert az nagyon ártalamas minden szempontból a szervezetedre, ráérsz akkor szedni majd esetleg ha van már barátod később.
2011. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerintem ez azon is múlik, hogy mennyi idős korodban kezdtél el menstruálni. 14 évesen nekem is voltak borzalmas görcseim, de ez változott azóta. Most 20 éves vagyok. Idő kellett, amíg "beáll" és most is vannak borzalmas időszakok. Szerintem ne szedj fogamzásgátlót, még korai.


Az én saját tapasztalatom szerint, ha mozogsz, jobb lesz. Nyilván ha épp egy görcs közepette kezdesz el mondjuk futni, az nem jó, de ha tudod, hogy meg fog jönni, és előtte 1-2 nappal fokozatosan elkezdesz mozogni, és a ciklus alatt is folytatod, akkor jobb lesz.


Nekem bevált:))

2011. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! :)
2011. aug. 24. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
algoflex M
2011. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hallottál már az Aviva intim tornáról? Én ugyan nem próbáltam, de állítólag nagyon hatásos menstruációs görcsökre is.
2011. aug. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!