Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátomnál voltam pár...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnál voltam pár napot, és gumi nélkül is kipróbáltuk nem sokáig csak kb 2 percig utána védekeztünk és ez 2 nappal ezelőtt volt tegnap jött meg és ma szinte nincs semmi én jobban szoktam vérezni ha veszek terhességi tesztet kimutatja már?

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 23:10
1 2
 1/13 napietus ***** válasza:
még biztos, hogy nem mutatja ki. de hogy ennek mi értelme volt, azt Te sem tudod, gondolom...
2011. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
várj még...
2011. aug. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
2-3 hét, mire kimutatja, ha jól tudom.
2011. aug. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
24%

"2-3 hét, mire kimutatja, ha jól tudom."

Te is marha tájékozott vagy!

2011. aug. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

23:34: Csak most és csak a te kedvedért rákerestem, és a legtöbb helyen két hetet javasolnak. Ezek szerint egész tájékozott vagyok.


Íme egy kis idézet egy random módon kiválasztott teszt betegtájékoztatójából:


"Nem érdemes azonban túl korán a tesztért rohanni, hiszen a HCG hormon csak a beágyazódástól kezdve kezd termelődni a szervezetben, azaz kb. a fogamzás után 7-12 nappal és még ekkor is kell 1-2 nap, mire a vizeletből kimutatható lesz."


12 + 2 = 14 nap = 2 hét

Láss csodát.

2011. aug. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi, valószínűleg nem vagy terhes... Lehet, hogy pont az idegességtől nem vérzel rendesen. Amúgy kb 1 hetes terhességet tud kimutatni a teszt, mert addig nem termel a szervezet annyi hormont, amit ki tudna mutatni. És még valami: 2 napon belül még a menstruációt sem befolyásolja, szóval ha valamitől nem menstruálsz rendesen az nem a terhesség. Szóval egyrészt az se biztos jel, hogy megjött, másrészt viszont a megszakításos védekezésnek ugyanazok a statisztikái, mint a pesszáriumnak, szóval azért nincs valami nagy esélye, hogy terhes lennél... A harmadik pedig hogy még időben vagy egy sürgősségi tabihoz, ha nagyon parás vagy, akkor megéri azt az 5000ft-ot. De szinte biztos, hogy nem volt peteérésed 2 nappal a menzesz előtt...
2011. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
hülye vagy,minek szexelsz ha azt sem tudod hogy működik a dolog
2011. aug. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2011. aug. 26. 08:39
 9/13 A kérdező kommentje:
Abortuszra hány évesen kortól lehet menni?
2011. aug. 26. 10:52
 10/13 A kérdező kommentje:
Abortuszra hány éves kortól lehet menni?
2011. aug. 26. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!