Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi, tabletta és minden más....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi, tabletta és minden más. Gumiban más tablettával ott vannak a mellékhatások. Elveszitjük a szex örömét?

Figyelt kérdés

Olvastam pár kérdést és rá válaszokat senki nem törödik azzal, hogy gumiban teljesen más érzés nekem és a páromnak is? Oké ha gyógyszert szed bezavar a hormonokba stb.. Én most arra lennék kiváncsi ezeken kivül van-e más lehetöség pl fériaknak készült fogamzásgátlók?

Senkit sem izgat az hogy gumiban teljesen más, el veszitjük a szex örömét?:(


2008. márc. 7. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nincs még férfi fogamzásgátló.Próbáljátok ki a hüvelygyűrűt,állítólag jó és nem zavar szex közben,és nem hormontartalmú.De sztem a fogamzásgátlóval sincs baj,én régóta szedem.Ma már vannak nagyon alacsony hormontartalmúak.
2008. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és a gumit én is gyűlölöm.
2008. márc. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hali megint én vagyok!

Találtam ezt az:-P

Nem tudom jó lesz-e a link:

[link]

2008. márc. 7. 19:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A link sajna nem műlödik. Vagy csak az én gépemmel van baj?
2008. márc. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!