Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik férfiaknak fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik férfiaknak fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés

Lefeküdtem egy sráccal és azt monta hhogy nem akar óvszer húzni mer ő már szed fogamzásgátló tablettát de sztem nem vete be mert úgyanugy elélvezett éresztem szóval most ijenkor mivan?


Kort és nemet is iirhatok kiv vagyok a tabasztalatokra köszí 16/L


2011. aug. 28. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Férfi fogamzásgátló nincs. Terhes lehetsz, vagy, ha nem szedsz semmit és nem éppen vérzésed van. Ügyeleten kapsz receptet tabira, ami 72 órán belül jó eséllyel kiüríti belőled a babát.
2011. aug. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meny a surgosegire es kerj 72 oras tabit, attol elmegy a baba!
2011. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

:DDD Én úgy tudom, van férfi fogamzásgátló, csak azért nem népszerű, mert úgyis a nő szív, ha a pasi elfelejti bevenni.


Amúgy tutira kamu kérdés:DDD

2011. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne legyetek tudatlanok, létezik férfi fogamzásgátló, de én még nem találkoztam olyan pasival, aki szedné. Még nem elterjedt.

[link]


A kérdezőnek meg csak annyit, hogy vegyen be gyorsan 72 órásat.

2011. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyenlőre még fejlesztés tesztelés alatt állnak. A jelek szerint egyenlőre nem biztos hogy nem véglegesen akadályozzák a spermium termelést.
2011. aug. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincsen. Legalábbis forgalomban nincsen. Csak kísérleteznek vele. Ha ez nem kamu kérdés, akkor oltári nagy szarban vagy. Menj el órásért és imádkozz:D

Jah és gratulálok a sok eszedhez.

2011. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Erről egy vicc jut eszembe:


- Milyen a legújabb férfi fogamzásgátló szer?

- Esemény után kell használni és megváltoztatja a vércsoportot!

2011. szept. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van! A barátok köztben az András is szed.
2013. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!