Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hízásra tanács? 165/55 vagyos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízásra tanács? 165/55 vagyos s nagyon szeretnék hízni. Tri-regol fogamzásgátlot szedek mert a doki azt mondta a nagyobb hormon tartalma miatt lehet pár kg feljön. De sajna nem! Sok mindent ajálottak de reménytelen.

Figyelt kérdés
2011. aug. 29. 00:25
 1/10 needtoknow ***** válasza:
89%
Egyél.
2011. aug. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 krvua ***** válasza:
flamózz mekibe....
2011. aug. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom,hogy mozogj sokat és egyél sokszor kevesebbet,nem jóllakásig. Az tévhit hogy aki nem hizásra hajlamos meghizik a sok zabálástol..butaság. A testmozgás s a rendszeres többszöri étkezés bevált nálam. Am meg sokat segit ha nyugodt vagy. Fog. gátlót meg ne szedj emiatt. Am meg sztem nemvagy te sovány a leirtak alapján. Pont jó a sulyod a magasságodhoz képest. :)
2011. aug. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a leghatásosabb, ha este is nagyon kalóriadús ételeket eszel. ha közvetlenül elalvás előtt csinálod meg, az az igazi, mert akkor még véletlenül se mozgod le.
2011. aug. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
ne szarj annyit
2011. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%

165/55 sok.


én 172/50 vagyok, és eddig senki sem kifogásolta az alakom.

2011. aug. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem az olyan hülye válaszolókat,most ezt az előttem szólónak mondom,hogy attól még hogy te közel állsz súlyban,magasságban a másikhoz,attól még a csontozata, stb lehet más...én 169/55 kb vagyok...régen nagyon vékony voltam,és elkezdtem zabálni szó szerint.Most ott tartok ezzel a súllyal,hogy a hasam akkora mintha terhes lennék, a derekam meg a combom hájas kicsit....:/Olyan körte alakom van,mert a karjaim vékonyak.Szóval nem minden ember csontozata ugyanaz..szerintem ne erőltesd annyira,mert ha nagyon görcsölsz akkor biztosan nem fog menni. Az biztos, hogy napi 6szor legalább egyél.Nekem az segitett a hízásban, hogy egy nap többször ettem meleg kaját...este, meg délben leves, meg valami főtt étel.Egyél mindent,inkább kevesebbszer, de többször egy nap :)
2011. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a többször keveset módszer felgyorsítja az anyagcserét, pont hogy fogyni fogsz tőle. ha ritkán eszel sokat, akkor a szervezet elkezd raktározni
2011. aug. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.nem vok nyugott s sokat mozgok mivel pincér vagyok.enni eszek csak sajna nem látszik.ki azt irta,h ne szarj annyit elég buta írás volt s még finoman fogalmaztam.SOkszor olvasok itt s van pár olyan buta ember ki jobb ha nem add válszt.Mégegyszer köszönöm.szép estét.
2011. aug. 29. 22:51
 10/10 anonim válasza:

Én pont ilyen szeretnék lenni, mint Te - 165 cm vagyok, de 65 kg! Egy tízest le szeretnék dobni... nem cserélünk? ;) Nagyon szívesen odaadom ezt a plusz 10 kilómat! :D

(Amúgy a Tri-Regoltól én sem híztam anno, pedig 12 évig szedtem. Akkor 55 kg voltam én is. Ez a plusz 10 kg az alatt a 2 év alatt kúszott fel rám, amióta nem szedem a tabit.)

2012. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!