Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan lehet fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet fogamzásgátló segítségével arrébb tolni a menzeszt? (Diane35)

Figyelt kérdés

Keddtől keddig tart egy levél, általában péntekre vagy szombatra már meg is jön.

Most 7 napos szünetben vagyok, ma kéne kezdenem. Szeptember 24.-én esküvőre legyek, pont beleesne a dátumba.

Arra gondoltam, csak csütörtökön kezdem majd szedni és ha elfogyott a levél beveszek egy másik még 1-2-t. (Van pár megkezdett.)

Ez így fog működni? Gondolom a betegtájékoztatón le van írva, de már 2 éve szedem, eddig nem akartam tologatni, nem volt vele semmi problémám, szóval ahogy megveszem a dobozt, ki szoktam belőle dobni.


2011. aug. 30. 01:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne kezdd el a szünetet.
2011. aug. 30. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mármint majd akkor, mikor esküvőre mész. Rögtön elkezded a következő levelet. Amúgy meg mi az, hogy van pár megkezdett?!
2011. aug. 30. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szinte minden gyógyszer tájékoztatója fent van a neten. Keresd meg.

De szerintem ha nem te vagy a menyasszony, akkor halálosan felesleges toligálni. Egy esküvőn ált. szokott lenni WC, csak ki tudsz már menni betétet/tampont cserélni. Ha meg görcsölsz, akkor vegyél be gyógyzert és meg vn oldva. Azért ennyire nagy ügyet nem kell ebből csinálni.

Amúgy is nagyon rá lehet fázni a tologatással. Vagy bejön, vagy nem. Bnőm pl. egyszer akarta eltolni, az lett az eredménye, hogy egy teljes levélen keresztül pecsételő vérzése volt. Pedig úgy csinálta, ahogy a tájékoztató írja.

Orvosom szerint is csak kb. 40%ban jön össze a dolog.

2011. aug. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha nem lenne nagy ügy, nem akarnám toligálni.. De ez nem a kérdés része : )

Nem túl világosan sikerült megfogalmaznom: ma kellene elkezdenem a gyógyszer szedését, nem a szünetet.

De akkor megkeresem a tájékoztatót, ott biztos rajta van.

2011. aug. 30. 12:32
 5/5 A kérdező kommentje:
És azért van 2 megkezdett levelem, mert volt hogy valamiért nem keddre jött ki az utolsó szem, vagy ahogy kiszedtem leesett és nem találtam.. Ilyen apróságok.
2011. aug. 30. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!