Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A túlzott alkohol fogyasztás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túlzott alkohol fogyasztás tényleg viszafogja a fog gátló hatását?

Figyelt kérdés

Még egy kérdés ebből lehet baj szombatom kicsit több alkoholt fogyasztottam a kelleténél,rosszul volam,hánytam(kb hajnali 01kor)..előtte kb 5-6órával(du.16.45kb) szedtem be a fog gátlóm(Lindynette20)..aznap együtt voltam a barátommal..lehet ebből baj hogy az ugye kijött belőlem vagy ennyi idő alatt felszívódhatott szerintetek??

Meg eleht hülyeség a fenti dolog de ezt olvastam hogy gátolja,bár elhet tényleg nem igaz..szerintetek?


2011. aug. 31. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
már megin a fog gátló XD
2011. aug. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi összefüggés az alkohol és a fogamzásgátló hatása között, annyit ihatsz rá, amennyit nem szégyellsz. Ha kihányod az csak akkor probléma, ha 4 órán belül történik, illetve a hasmenés is, akkor kiegészítő védekezésre van szükség. De amúgy nem azért írom, hogy hazárdjátékra bíztassalak, de ha kimarad egy tabletta (tehát kihányod), az nem azt jelenti, hogy ugyanaz van, mintha nem is szednél tablettát egyáltalán, hanem csak gyengül a fogamzásgátló hatása. Ha kombinált tablettát szedsz, tehát ami 2 féle hormont tartalmaz, akkor ez azt jelenti, hogy kb az az 1 ezrelék esély mondjuk 5 ezrelékre nőtt, tehát nagyobb az esélyed a teherbeesésre, de nem valószínű azért (viszont ha 3-4 kimarad, akkor már jelentős az esélyed, főleg, ha termékeny periódusban, úgyhogy azért vigyázz ezzel!!!). Ha minipillt szedsz, akkor sincs még 1% az esélye, h teherbe esel, ha csak 1 tabi marad ki...
2011. aug. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak megerősíteni tudom az előttem szóló válaszát, mindent leírt. Annyival egészíteném ki, hogy a túlzott alkoholfogyasztás és a fogamzásgátló kombinációja csak akkor lenne probléma, ha súlyos alkoholistáról van szó, akinek már jelentősen károsodott a mája, de ilyeneknek nem is ajánlatos a fogamzásgátló.


Meg ahogy írták, 5-6 óra múlva már felszívódott a gyógyszer, az alkohol pedig nem gátolja a tabletta felszívódását.

2011. aug. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utólsó 2nek köszönöm az értelmes választ:)

A többiek meg no coment..minek írnak választ ha csak hülyeséget tudnak,ez nem vicc oldal hanem az ember információt szeretne kérni normális emberektől,aki meg nem komplet mi a f**nak írogat,van itt..:O ennyi...

2011. szept. 1. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!