Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak 9 nap szünet után tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak 9 nap szünet után tudnám bevenni a gyógyszerem. Bevegyem még?

Figyelt kérdés
Otthonfelejtettem a gyógyszerem és ma este kéne bevennem a levél első szemét a szünet után.2 éve szedek Lindynette20at.Sajnos így csak szerdán tudom bevenni.Bevegyem még v hagyjam már az egészet?(ha van rá lehetőség inkább nem kavarnám be a szervezetem meg magam sem)
2008. márc. 9. 20:01
 1/4 anonim válasza:
59%
Próbáld meg megszerezni valahogyan. Ez a hónap úgysem lenne már nem lenne biztonságos, inkább hagyd ki és a következőnél majd ismét elkezded, egy kis szünet semmiképpen nem ártahat szerintem. Esetleg kérd ki a nőgyógyászod véleményét telefonon.
2008. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha már 2 éve szeded, akkor ez nem lesz akkora baj, ha most csak később veszed be, ilyen már nálam is előfordult. egy hétig alkalmazzatok kiegészítő védekezést, és nem lesz baj! máskor meg ne forduljonelő ilyesmi! ;)
2008. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen se hallgass az első hozzászólóra! Ha most abbahagyod, akkor jobban bekavar a hormonháztartásodba, mintha 2 nappal később veszed be, és inkább védekezzetek az első héten!
2008. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amugy én is Lindynette20-at szedek..nekem is volt már iylen h elfelejtettem bevenni 3 napig vagy akármi olvasd el a tájékozatót ha hozzákerülsz a gyógyszerhez és ott midne feketén fehéren le van írva..Ugy járj el ajogy ott tájékozatnak..
2008. márc. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!