Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csökkenti a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csökkenti a fogamzásgátló hatását a grapefruit mag csepp? És a ginszeng?

Figyelt kérdés
Ilyet kezdtem szedni hüvelygomba miatt, érdekelne, h hat-e a tabira! Köszi előre is annak aki segít!
2009. ápr. 21. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezek nem gyógyítják a hüvelygombát. Nincs hatásuk a fogamzásgátlóra sem.
2009. ápr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már bocs de a megelőzésben segítenek, nem mondtam olyat h ez gyógyítaná. Amúgy köszi.
2009. ápr. 21. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
A multivitamin és ásványianyag tabletták hatásosabbak.
2009. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
NA AKKOR ITT VAGYOK ÉN EGY ELLENPÉLDA! 3.HÓNAPJA SZEDEM ÉS EDDIG TELJESEN RENDBENVAGYOK MEGELŐZTEM A BAJT. nekem eddig minden hónapban előjött a gombám,de ezzel a csoda "gyógyszerrel" sikerült mgelőznőm. fogi gátlot is szede, nyugi nem gyengíti a hatását. ajánlom neked!!!!hidd el jót tzsm,majd hiszen erősíti az immunrendszer is, mert ez is nagy oka a gomba kialakulásának!igaz én az echinacea-sat szedem, de az a lényeg hogy keserű változat legyen,mert az a jobb!
2009. ápr. 22. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nem csökkentik a tabletta hatását, ne aggódj!

Én is szedem, minden nap 20 csepp egy pohár vízben. És megelőzés szempontjából tényleg jó. Még az áfonyalé is jó egyébként a candida ellen.

Szép napot


Mimi (25 L)

2009. ápr. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem fogja befolyásolni a hatását ! Igaz ugyan, hogy azt mondják a Grapefruit magolajnak olyan a hatása, mint az antibiotikumnak, de ez NEM AZ ! Mivel természetes anyagokból van !

Én is szedem, és eddig bevált!

2009. ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!!!:) Megnyugodtam, és remélem nekem is segít majd, mert eddig sokszor jött elő nálam ilyen probléma. Köszi még1x!!!!
2009. ápr. 22. 11:07
 8/8 anonim ***** válasza:
35%
Amennyiben a grapefruitnak napi 300 mg-nál nem magasabb a C-vitamin tartalma és ha a ginseng nincs hatással az emésztésre, felszívódásra, székelésre, akkor nem befolyásolja.
2009. ápr. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!