Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit tegyek ha a hónap felénél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a hónap felénél másik gyógyszerre kellene váltanom?

Figyelt kérdés
a arátnőmmel egyszerre kezdtük szedni a symicia gyógyszert. neki nem vállt be mást kezdett el szedni. a maradék másfél havi gyógyszerét nekem adta én azóta is azt szedtem. így mindig kimaradt fél havi, mert mi egézségügyi kártyára vettük és mindig amikor a félhavi elfogyott addigra jött a kártyára pénz akkor meg vettük a gyógyszert szedtem tovább.. de most bevonták a forgalomból a symiciát a környéken nem lehet sehol kapni..most vagyok a felénél a 2. héten. és mivel bevonták nem tudom tovább szedni és a gógyszerész ajánlott egy másik gyógyszert a nevére nem emlékszek de ugyan az a hatóanyag van benne mint a symiciában.. szedhetem tovább a másik gyógyszert akkor?
2011. szept. 9. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt az orvostól kérdezd meg! én úgy tudom, hogy végig kell szedni a megkezdettet ha váltani akarsz akkor is, de ebben az esetben ha kivonták a forgalomból akkor nem tudsz mit tenni. azért beszélj egy nőgyógyásszal...
2011. szept. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos a nőgyogyászom csak hétfőn rendel .. :/ addig meg eltelik majd 3 nap akkor gyógyszer szedés nélkül és most nemtudom milegyen..
2011. szept. 9. 13:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is ezt a fajtát szedem. És nem vonták be, hanem két gyógyszergyár pere folyik, és amíg le nem zárják a dolgot, addig nem lehet forgalmazni. Az én dokim adott ingyen egy levéllel hogy ne kelljen átállnom és azt mondta ha nem zárul le ez a vita 1-2 hónapon belül, akkor átállhatok a yasminelle-re, mert ugyanaz a hatóanyag van benne, csak drágább mint a symicia. Hétfőn rendel a dokid. Addig nincs elegendő szemed a levélen? Szerintem nála is kell lenni pár doboz Symiciának.
2011. szept. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja most látom,hogy addig elfogy..Hu, hát nem tudnál valakitől kérni? Most ez hülyén hangzik de valami ismerősödtől aki ilyet szed? Jobb ötletem nincs jelenleg(előző voltam)
2011. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is kaptam a dokimtól 1 havit ingyen, és ma váltottam volna ki a symiciát és már nem lehet kapni kb,. januárig biztos nem! Ajánlott egy másikat, ami ugyanaz, csak drágább...legközelebb decemberben megyek a dokimhoz, sztem másikat is íratok fel nem várom meg h januárban is ez legyen h na ugyan lesz e már...sztem te is jobban jársz így, van egy jó pár gyógyszer ami ugyanaz mint a S. hatóanyagilag és mennyiségileg is.
2011. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!