Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valaki használ ilyet, tapaszta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki használ ilyet, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Hello. A kérdésem az, hogy ki használ természetes fogamzásgátlót. Ugyan is én nem szedhetek hormon alapút, mivel volt trombózis a családban. Úgy gondoltam meg kérdezem, azt aki használja és hogy mik a tapasztalatai...stb.

Köszi a választ ;)


2011. szept. 9. 15:05
1 2
 1/11 anonim válasza:
61%
Önuralom? Nem jött be.
2011. szept. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen természetes fogamzásgátló van?
2011. szept. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Google jó barát. Nem nevet ki ha nála keresed a választ...

Első kommantelő... Milyen önuralomról beszélsz?-.-

2011. szept. 9. 15:27
 4/11 anonim válasza:
47%

Én használtam a pharmatex termékeket! Sok féle van, ki tudod választani a legjobbat az igényeid alapján.

Nekem 100%-osan bevált.

2011. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


hát, ha ilyesmire gondolsz... nekem van ismerősöm, akinek ilyen módszerrel igen hamar összejött a baba...


viszont valami spermicid krém és megszakításos talán, vagy spermicid krém és pesszárium. de kérdezd meg a nőgyógyászodat:)

2011. szept. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
esetleg vmi homeopátiás készítmény? hmm?
2011. szept. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok annyira hülye, hogy megszakításos módszerrel védekezzek... Nem véletlenül igyekszek a leghatékonyabb fogamzásgátlást igénybe venni. Csak sajnos itt ez a gond, ami végett nem egyszerű. Ameddig nem találok olyat, ami egyszerű és "kényelmes", addig marad a gumi természetesen, de hogy őszinte legyek néha azért feszengek attól, hogy mi van ha valahogy még is került sperma a hüvelyembe... De egyenlőre ez van :) Köszönöm az eddigi válaszokat, remélem még írtok :)
2011. szept. 9. 21:56
 8/11 A kérdező kommentje:
17:26 nem, nem erre gondolok :D Hallottam (olvastam) egy gyógynövényről, ami szintén fogazásgátló, de még sem hormon alapú... Erre lennék kíváncsi. Bocsi, hogy nem írtam bele:S
2011. szept. 9. 21:58
 9/11 A kérdező kommentje:
Pontosabban a jamszra gondoltam :)
2011. szept. 9. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a jamsz gyökér nem biztonságos.Én is olvasgattam már utánna és sokan terhesek lettek mellette, szóval nem ajánlom.Mi is gumit használunk latex menteset ez kényelmesebb.Én is utálom de ez van.
2011. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!