Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Stodette védelem? Bővebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Stodette védelem? Bővebben lentebb.

Figyelt kérdés
Egy hónappal ezelőtt kezdtem el szedni a Stoddette nevű fog.gátlót, elvileg a menses első napján. Volt egy kis pecsételés kora délután, de utána másnapig csak kis barnázás. Este bevettem a bogyót, és utána már rendesen megjött, bár kicsit tényleg másképp, mint kellett volna. Olvastam több helyen is, hogy a bogyók egy-két hét után nyújtanak védelmet abban az esetben, ha nem az első nap sikerült bevenni, de a tájékoztatóban nem találtam ehhez kapcsolatos részt. Nem tudja valaki, hogy ezzel a tabival ez hogy működik? Előre is köszi a választ! 18/L
2011. szept. 10. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
2011. szept. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
23.02: ezt olvastam, köszi, de ha olvastad volna te is, hogy mit írtam ki, akkor nem küldted volna el. próbáltam kitalálni, hogy ilyenkor mi a teendő, de mivel nem skerült, így tanácsokat, tapasztalatokat szeretnék..
2011. szept. 10. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!