Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruáció előtt ha szexelt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruáció előtt ha szexeltünk, nagy az esélye a terhességnek?

Figyelt kérdés

Ma kellene neki megjönnie, és tegnap voltunk együtt, de nem mentem el benne.

A gumi kiszakadt, és csak akkor vettem észre mikor kihuztam.

Első menet volt, elötte nem volt magömlésem.

Mi legyen? Egyből 72 órás tabi? vagy várjunk egy napot, hátha megjön neki?

Parázok nagyon....

iylen még sosem történt velem...24/F


2011. szept. 13. 23:19
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Elobb teszt és aztán a tabi. am magomlés nélkul is leht terhes. De sztem ha végig rajtad volt a gumi akk nem nagy a valószinusége. Bár az elováladék tartalmaz spermát, az ovszeren van spermaolo. Azért csináljatok 1 tesztet
2011. szept. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A teszt majd csak kb. 2 hét mulva mutatná ki a terhességet,a tablettát viszont 72 órán belül be kell venni, persze ha szükség van rá...

Kül. ha nem mentél el benne, meg még menstruáció előtti napon történt, ami amugy nem igazán termékeny időszak akkor kicsi a teherbe esés esélye...

2011. szept. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd ciklusa jól be van állva, rendszeres, akkor nincs sok értelme a tabinak, mivel a nullához közelít, hogy ilyenkor lenne peteérése (a tabi meg csak az ovulációt akadályozza meg).

Ha viszont a barátnőd ciklusa rendszertelen bármi okból, akkor mihamarabb vegye be az eseményutánit!

2011. szept. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nemtudom mi számít rendszeresnek....aztmondja mindig késik neki 1-2 napot....

Sztem én jobban parázok, mint Ő...most vagy nem fogja fel, hogy mi is lehet, vagy csak szinte biztos benne, hogy nem lesz baj....

2011. szept. 14. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem te parázod túl.

Ha 1-2 napot késik akkor rendszeresnek mondható, plusz nem mentél el benne.... emiatt nehogy teletömje magát hormonnal.

2011. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megjött neki, nem volt semmi para, sztem is én izgultam túl...:)

azért legközelebb nem kisérletezünk....

2011. szept. 20. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!