Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha vízben pettingelünk a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha vízben pettingelünk a barátommal és kézzel elégítem ki, akkor lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy a cucc a vízzel együtt felmegy a hüvelyembe, ha csak pár centire tőlem élvez el? Ha igen, akkor számít h van rajtam fürdőbugyi?
2011. szept. 15. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgye otthon csináljátok és ha nem mond el légyszíves hol mert akkor oda se megyek így már a Balaton ki lőve ott basznak a vízbe!
2011. szept. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdezőknek nagyon tudom ajánlani Dr. Veres Pál Beszélnünk kell róla! című könyvét... Nem egy mai könyv, de szerintem nagyon hasznos, és irtó vicces :P A lényeg, nem drágám, nem hiszem, hogy ennyi elég lenne a teherbe eséshez.
2011. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz. F.
2011. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
én csajom is így lett terhes de full komolyan mondom. várjál 2 hetet és vegyél tesztet. deh b@zdmeg ennyi eszed van tudod hogy a spermium tovább él a vízben is akkor meg miért csináltátok??!
2011. szept. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Előző nagyon idióta lehetsz, istenem :D

NEM csináltuk így, mert nem voltam benne biztos h lehetek-e terhes, ezért nem "fejeztem be", szóval nem ment el. -.-

Am meg mit oltogatsz, hiszen ti voltatok a hülyék a bnőddel xD

2011. szept. 15. 15:33
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ne zavarjon hogy a sperma meghal a vízben szóval nem lehetsz terhes
2011. szept. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
igen , viszont nem szülni fogsz , hanem majd ikrákat rakni és onnan kelnek, majd ki a kis "gyermekeid"
2011. szept. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
100%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:54

Ő jól mondja! A többiek kavarnak valamit...

2011. szept. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
60%

"Am meg mit oltogatsz, hiszen ti voltatok a hülyék a bnőddel xD"


nem lett terhes a barátnőm és a sperma nem él a vízben. de viszont te hülye vagy hogy ilyet kérdezel és valszeg. komolyan mert ennyi eszed van... és ne oltogassál mert megb@szom a szádat ribanc.!

2011. szept. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Te idióta gyökér, nem bírsz káromkodás nélkül leírni egy mondatot...
2011. szept. 15. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!