Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen a pecsételő vérzés?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a pecsételő vérzés? Pontosan hogy jelentkezik? Milyen formában?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy elég hülye kérdés, de most kezdtem el fogamzásgátlót szedni, 10-én, a menzeszem első napján. Tehát ma vettem be a 6. szemet. Eddig semmi mellékhatás szerencsére. A menzeszem is elmúlt, úgy tűnik.

A kérdésem az, hogy a pecsételő vérzés az hogy jelentkezik? Hogy el sem múlik rendesen a menzesz, vagy elmúlik, aztán egyszer csak hopp?


2011. szept. 16. 07:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Az mindenkinél más. Valakinél csak egy kis barnás folyás jelentkezik.
2011. szept. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam is kis barnás folyás volt, nálam csak 1-2 napi volt.Nekem pl. a fejem fájt és hányingerem volt tőle kb. 1 hétig, de azután minden jó lett.
2011. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hmm.. Hát nekem a menzesz után alapból van két napig barnás folyás. Azt hittem vmi nagyobb dologra kell számítanom. :)
2011. szept. 16. 09:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Pecsételőt fogamzásgátlónál arra szokták mondani h a szedése alatti napok valamelyikén néha kis mennyiségű vér jön. Olyan ,,hello itt vagyok, beköszönök", nem olyan mint menstruációkor de mégis ott van. Unokatesómnál volt ez. Nekem áttöréses vérzésem volt az első hónapban.
2011. szept. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

A pecsételő vérzés leginkább akkor jelentkezik ha véletlen kihagysz egy szemet. Nálam legalábbis így volt. Ha rendesen szeded, akkor max. menses előtt a sötétebb folyásra, kevés vérre lehet számítani. A pecsételő vérzés, mint ahogy a neve is mutatja, egyedül a bugyidra veszélyes.

2011. okt. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Már a második havi bogyót szedem, volt pecsételésem az első havinál, majdnem a levél végig, de alig volt észlelhető a tisztaságin is :)

Most már szerencsére minden rendben :) Bár az első megvonásos kicsit fájdalmas volt, eddig életemben nem fájt így a hasam. Remélem ez enyhül az idő múltával...

2011. okt. 14. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!