Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bevettem este nyolckor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevettem este nyolckor a tablettát, és másnap reggel hétkor hasmenésem volt, addigra már felszívódott a tabletta?

Figyelt kérdés
Ma este nyolckor is bevettem a következőt (az első két szemről van szó) és rá két órára gyenge, nem vészes hasmenésem volt. Kell kiegészítő védekezés szerintetek?
2011. szept. 16. 22:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
reklám:
2011. szept. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt írja a tájékoztatóban, hogy "súlyos hasmenés". Mi számít súlyosnak, mi nem?
2011. szept. 16. 22:44
 3/11 anonim ***** válasza:
16%
Minek zabálsz ennyi hashajtót?
2011. szept. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kösz, sokat segítettél *****meg
2011. szept. 16. 22:48
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
szívesen máskor is :)
2011. szept. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már rég óta szeded a tablettát vagy most kezdted el? Azt értem, hogy ebből a levélből ez az első két szem, de korábban is szedted már esetleg? Én nem gondolnám, hogy ez súlyos hasmenésnek számít, és azt sem, hogy kiegészítő védekezésre van szükség, persze nem mondom, hogy nincs semmi esélyed teherbe esni, de szerintem minimális. Én évek óta szedek fogamzásgátlót, volt rá példa, hogy hánytam vagy hasmenésem volt, nem alkalmaztuk más módszert, és nem lettem terhes.
2011. szept. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
1 éve szedem a tablettát, máskor is előfordult már hasmenés, de nem volt gond. amikor a tabletta után három órával hánytam, akkor használtunk kiegészítőt a biztonság kedvéért. nem tudom, most kell-e aggódni ilyesmiken.
2011. szept. 16. 23:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Basszus majdnem 12 óra telt el. Ha ennyi idő alatt nem szívódik fel, akkor már nem is fog. Egyébként kb. 4 óra alatt szívódnak fel a fogamzásgátlók. Azért ennyire nem kellene túlaggódni a témát.

A gyenge hasmenés, kicsit híg széklet meg nem baj. Akkor van baj, ha többszöri vizes hasmenésed van.

2011. szept. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát a görcsökkel járó, vizes hasmenés számít súlyosnak, sztem. Tehát nem hinném, hogy bármi baj is lehetne, de 3-4 napig használtok gumit és az a biztos.. de sztem nem kell :) ahogy érzed.
2011. szept. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3-4 órán belül felszívódik, de le is van írva a betegtájékoztatóban
2011. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!