Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elvesztettem a szuzessegem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvesztettem a szuzessegem. Nem vedekeztunk . Szamithatok ra hogy teherbe estem? (lecci irjatok, bovebben lent! )

Figyelt kérdés
Hallottam mar olyat hogy elso sexnel kicsi a valoszinusege hogy teherbe essek...vagy csak szamitsak ra hogy kesni fog a menzeszem, amugy penteken mult el es szombaton tortent a dolog...akkor megnagyobb az eselye ha menstruacio utan tortent???mit tegyek??? mar nagyon megbantam es felek.kerlek segitsetek 16/L
2011. szept. 21. 20:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%

Naná, hogy számíthatsz rá. Mégis mire számítottál, ha nem védekeztek?

Annyira bírom, hogy ma mindenki előbb tanul meg dugni, mint írni...

2011. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
94%
nyugodj meg és menj el a nőgyógyászhoz, ő majd mindent elmond
2011. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Normalis valaszokat keeeerlek!egy kicsit legyetek eggyutterzok...
2011. szept. 21. 20:36
 4/40 anonim ***** válasza:
89%

IQ-d nulla, de dugni azt tudsz.


Mormold az alábbi imát, minél többször:


"Ki vétkezés nélkül szültél

add, hogy szülés nélkül vétkezhessek!"


Annyit ez is ért, mint az hogy nincs eszed védekezni!

2011. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
90%

"Hallottam mar olyat hogy elso sexnel kicsi a valoszinusege hogy teherbe essek"


Ki volt az az IQ-harcos aki ezt az orbitális b@romságot beadta neked?? Vagy azt hiszed hogy a spermiumok megállj parancsolnak majd maguknak csak mert először látnak p!nát? Utánaolvasni a dolgoknak nehéz lenne igaz? De k.rni mint a nyulak, az megy simán.

2011. szept. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Mi a f*szért legyünk együttérzők egy ilyen idióta ribanccal, aki még írni sem tud normálisan?!
2011. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 krvua ***** válasza:
65%

nyugi majd ki lesz kaparva....

amúgy benned élvezett el?és milyen volt a sex?:D

2011. szept. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%

Ja és még valami.


Mi lesz a poronty neve? Anyukádéknak már elmondtad? Barátod tudja? Hol fogjátok felnevelni a gyereket? Miből?? Hogyan?? Szerinted mennyire lesztek jó szülők ha eleve csak gondot okozott nektek a gyereknek még az érkezése is??


És egy dolog van amit most nem kérhetsz: hogy együttérzők legyünk veled.

2011. szept. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek!nagyon feldobtatok az estemet...nemeleg hogy 3-4 napja sirva alszok el...akkor most szerintem elalszok de vegleg!
2011. szept. 21. 20:45
 10/40 Dilettáns döggomba ***** válasza:
100%
Kitől hallottad, hogy első szexnél kicsi a valószínűsége? Miért lenne kisebb? Egyébként a legnagyobb esély a teherbeesésre peteéréskor van, ami a menzesz első napjától számított 14-15. nap (28-30 napos ciklus esetén). Ha neked pl. 33 napos, akkor a 16-17. nap körül, értelemszerűen. Miért dugsz, pláne védekezés nélkül, ha ilyen alapdolgokkal sem vagy tisztában? Most már tudod, mi a dörgés. Remélem, segítettem. Tesztet az akció utáni 10. nap után csinálhatsz.
2011. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!